Enca

Kosovarja
199 views
Published on May 15, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:48

  Iu fut makina në det, burri i dëshpëruar zhytet ta shpëtojë

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:28

  Publikohen pamjet/ Ky është momenti kur Eros Grezda godet me grusht futbollistin kundërshtar

  JOQ Albania
  219 views
 • 0:19

  Shkoi në protestë me automatik dhe veshje ushtarake, i riu kalon i qetë para policisë

  JOQ Albania
  232 views
 • 0:59

  Del jashtë kontrollit situata në SHBA, protestuesit iu vënë flakën makinave luksoze në ekspozitën e “Mercedes Benz”

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 2:07

  Noizy flet për fëmijën e dytë, i ka zgjedhur dhe profesionin

  NOA
  34 views
 • 0:52

  Detaje/ Aksidenti i shumëfishtë, flet dëshmitari: Një makinë përplasi 5 të tjera, janë plagosur 5 persona

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:46

  Ja si u përjetua tërmeti në studion e ‘Opinion’

  NOA
  6.8K views
 • 0:23

  Aksident i shumëfishtë, dyshohet për të lënduar/ Dëshmitari: Njerëzit po qajnë, ambulanca s'ka ardhur

  JOQ Albania
  24.3K views
 • 1:03

  Rinis procesi ndaj bandes shqiptaro-italiane

  JOQ Albania
  212 views
 • 0:40

  Fshatarët gjejnë fëmijën e porsalindur, e kishin varrosur të gjallë

  NOA
  734 views
 • 1:01

  Qeveria shqiptare merr borxh per te shlyer borxhet e vjetra

  JOQ Albania
  9 views