Gazetarja raportonte nga Gaza, momenti dramatik kur plumbi i kalon ngjitur

JOQ Albania
4.1K views
Published on May 15, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  Goli

  SHQIPERIA IME
  54 views
 • 0:20

  6901

  SHQIPERIA IME
  92 views
 • 0:27

  Aksident i rëndë në Tiranë, dy makina përplasen dhe përfundojnë përmbys

  NOA
  127 views
 • 0:11

  Ribaj simulim

  Panorama
  159 views
 • 1:02

  gol kallaku 1-0

  Panorama
  947 views
 • 0:27

  nebihu rast

  Panorama
  183 views
 • 5:19

  Rama: Do integrohemi kur mjekrra ime do jete me e gjate se floket e tua

  Panorama
  346 views
 • 0:15

  Kallaku pretendon penallti

  Panorama
  576 views
 • 4:35

  Ramam flet per gjene qe Macron tha per here te pare per negociatat

  Panorama
  0 views
 • 1:01

  Aksident i rëndë tek Zogu i Zi/ Makina përplas burrin me biçikletë, qytetari: Ka 30 minuta i shtrirë këtu

  JOQ Albania
  587 views
 • 5:21

  Macron: Francezet nuk do ta kuptonin Rama dhe Zaev kane bere punen e tyre

  Panorama
  95 views
 • 9:59

  Macron tregon arsyet pse u refuzua Shqiperia dhe Maqedonia e Veriut

  Panorama
  75 views
 • 0:38

  Nëna ikën në punë pa e puthur, reagimi i vogëlushit do t’ju shkrijë së qeshuri

  JOQ Albania
  2.5K views
 • 7:27

  Merkel flet per negociatat dhe refuzimin per Shqiperine

  Panorama
  63 views
 • 0:38

  Nëna shkon në punë pa e takuar, reagimi i 2 vjeçarit do ju shkrijë së qeshuri

  NOA
  1.3K views