Nëna bën selfie në shkallët e lëvizshme, vajza i bie nga duart dhe vdes

NOA
1.0K views
Published on May 15, 2018
Kujtimi i asaj skene të cilët qindra mijëra njerëz po e shohin online këto ditë, do ti mbetet fiksim dhe makth përjetë.
Kjo pasi në atë moment të mallkuar kur po bënte një fotografi selfie, i ra vajza nga duart në shkallët elektrike, duke e humbur përgjithmonë.
Më 10 maj, gruaja ishte bashkë me të shoqin dhe vogëlushen në një qendër tregtare në Ganganagar, të Rajasthan, të Indisë, ku ishin ndalur pasi kishin qenë për një vizitë te mjeku.

COMMENTS

  Last Videos


 • 7:32

  Nxori lëpirëse në Parlamentit, Ralf Gjoni përjashtohet 10 ditë

  NOA
  13 views
 • 0:13

  Kanabis dhe armë, dy të arrestuar në Dibër, një tjetër në kërkim

  NOA
  0 views
 • 0:15

  Pamje të rralla/ Ariu dhe sorkadhja zbresin në kullotat e fshatit

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:19

  Plagoset me thikë një djalë në Vlorë, dyshohet se e qëlloi e dashura

  NOA
  37 views
 • 1:15

  Gomari takohet me të zotin pas karantinës, kafsha qan si njeri

  NOA
  468 views
 • 10:08

  E frikshme, i arrestuari i prangosur vdes pasi polici amerikan i shtyp qafën me gju

  NOA
  1.9K views
 • 0:08

  Skena tronditëse/ Nëna vret djalin autik, e shtyn në kanal dhe ia mbath me vrap

  NOA
  1.1K views
 • 2:22

  Të shara e grushte në plazh pas karantinës

  NOA
  204 views
 • 0:06

  E lidh në fund të zetorit, burri tërheq zvarrë në rrugë gomarin e ngordhur

  JOQ Albania
  4.9K views
 • 0:38

  Policët dhunojnë keq adoleshentin, menduan se po konsumonte drogë

  NOA
  397 views
 • 0:42

  "O Edi o b*thq*r"/ Aleksandër Gjoka shpërthen keq ndaj Ramës: T'q*fsha robt, më trego mua karantinën ti

  JOQ Albania
  66.0K views
 • 1:33

  Refuzoi të vendoste maskën, tërhiqet zvarrë gruaja që kafshoi policin

  NOA
  233 views
 • 3:03

  Shërbimit sekret turk MIT e pëson keq në jug të Kurdistanit

  GlobNews
  144 views
 • 0:42

  Pamje shokuese/ Nëna flak me forcë fëmijën pas sherrit me partnerin

  JOQ Albania
  8.8K views
 • 0:33

  Gazetarja po raportonte live, djali e kap nga pas dhe e shan keq

  JOQ Albania
  848 views