Nëna bën selfie në shkallët e lëvizshme, vajza i bie nga duart dhe vdes

NOA
1.0K views
Published on May 15, 2018
Kujtimi i asaj skene të cilët qindra mijëra njerëz po e shohin online këto ditë, do ti mbetet fiksim dhe makth përjetë.
Kjo pasi në atë moment të mallkuar kur po bënte një fotografi selfie, i ra vajza nga duart në shkallët elektrike, duke e humbur përgjithmonë.
Më 10 maj, gruaja ishte bashkë me të shoqin dhe vogëlushen në një qendër tregtare në Ganganagar, të Rajasthan, të Indisë, ku ishin ndalur pasi kishin qenë për një vizitë te mjeku.

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:29

    IKMT shemb me shpërthim të kontrolluar ndërtesën 5 katëshe

    NOA
    73 views
  • 0:29

    IKMT shemb me 10 kg eksploziv ndërtesën 5 katëshe

    NOA
    1 views
  • 2:9

    Sëmundjet e patransmetueshme, Raporti: Ulet vdekshmëria në 13% për sëmundjet kardiovaskulare

    Scan Televizion
    0 views
  • 0:25

    Si e gjeti policia çiftin belg që rrezikoi jetën në Llogara

    NOA
    0 views
  • 0:54

    Luan Rama tallet me Rudina Hajdarin, i nxjerr videon dhe kërkon ndihmë:

    NOA
    303 views
  • 0:25

    Dy turistët e humbur në Llogara, policia jep informacion dhe nxjerr pamjet

    NOA
    52 views
  • 0:52

    Qytetarja e kapi në befasi, Kryemadhi shpërtheu në ulërima: Po boll mo boll, më lër të mbaroj unë se qenke e paedukatë!

    JOQ Albania
    2.9K views
  • 1:45

    Vetting, shkarkohet gjyqtari Faqolli

    Scan Televizion
    3 views
  • 0:56

    Teknologjia e kriptovalutave - Korporatat e mëdha po hedhin para’, pavarësisht spekulimeve

    Scan Televizion
    4 views
  • 1:47

    Subvencionet e Boeing dhe Airbus - BE reagon me tarifa. Publikon listën e $20 mld mallrave të SHBA

    Scan Televizion
    0 views
  • 1:46

    Sekuestrimet e mëdha të 2018 - Zbardhet raporti me 8 dosjet miliona euroshe të Krimeve të Rënda

    Scan Televizion
    0 views
  • 1:15

    Rritja më e madhe e pagave në rajon - Instituti i Vienës: Në Shqipëri, rritja rezulton 4 herë më e madhe se inflacioni

    Scan Televizion
    0 views
  • 2:21

    “Plastika”, tërhiqet qeveria - Rishikim nivelit të taksës brenda muajit, Shalsi e Denaj: Gabuam!

    Scan Televizion
    1 views
  • 1:15

    Përkeqësohet liria e medias - RSF: Sulme të paprecedenta në 2018 nga qeveria shqiptare dhe krimi i organizuar

    Scan Televizion
    0 views
  • 1:36

    Nis konkursi për Notre-Dame - Philippe: Kupola mund të jetë identike ose e përshtatur me kohën

    Scan Televizion
    0 views