Njëri ngrihej e tjetri ulej, përplasen dy avionë në pistën e aeroportit

NOA
251 views
Published on May 15, 2018
Të ecësh mbas pa treguar kujdesin e duhur dhe të përplasesh me një avion tjetër, në pistën e aeroportit.
Është kjo ajo që ka ndodhur në pistën e aeroportit, ku një avion që ishte në ngritje u përplas me një tjetër që sapo ishte ulur, duke u dëmtuar bishti i njërës prej tyre.
Është kjo ajo që ndodhi në aeroportin turk të Stambollit, “Istanbul- Atatürk”, ku një avion i ‘Asiana Airlines’, shkatërroi pjesën e pasme të një avioni turk të “Turkish Airlines”, i cili po bënte manovrat pak pas uljes.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  Detaje/ "Për pak më vranë", zhduket një person pas të shtënave me armë zjarri në Vlorë, telefonata e fundit me bashkëshorten

  JOQ Albania
  201 views
 • 1:10

  Pamje të frikshme, njerëzit shemben në tokë pasi preken nga koronavirus

  JOQ Albania
  376 views
 • 2:42

  Moderatores i shpëtojnë gazrat gjatë intervistës live, publiku shpërthen në komente

  JOQ Albania
  308 views
 • 0:30

  Pamjet ku sugjerohet se kryebashkiaku dhe kryetar i PS Bulqizë, Lefter Alla, konsumon kokainë në lokal

  NOA
  2 views
 • 0:36

  Pamjet ku pretendohet se kryebashkiaku i Bulqizes, Lefter Alla pi kokaine

  NOA
  0 views
 • 0:07

  Lind dhia me fytyrë njeriu në Indi

  NOA
  171 views
 • 0:18

  Filmohet objekti misterioz mbi qiellin e Kukësit, qytetari: U zhduk pas disa sekondash!

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 1:34

  Studentët iu rikthyen protestave, Rama: Së shpejti gara për Kampusin e Madh të Universitetit të Tiranës

  NOA
  9 views
 • 2:08

  Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, autobusi kthehet në banesë për familjen me 5 anëtarë

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 3:18

  Gjarpërinj, koala dhe akrepa/ Ky është tregu kinez nga ku është përhapur virusi vdekjeprurës

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 1:29

  Udhëtimet e Veliajt jashtë vendit rëndojnë xhepat e qytetarëve; shpenzon 273 milionë lekë të vjetra në vit

  JOQ Albania
  151 views
 • 1:51

  'Kur e pi Edi Rama, pse mos ta pijë Lefteri i Bulqizës'? Si e komentojnë qytetarët videon e Allës me kokainë

  JOQ Albania
  362 views
 • 0:28

  Kamioni përplasi rëndë gruan në Kombinat, qytetari: Ndenji shtrirë pa ndjenja në mes të rrugës, ambulanca u vonua 25 minuta

  JOQ Albania
  3.1K views
 • 0:46

  Eros Grezda gol

  Panorama
  1.2K views
 • 1:11

  Aksident tragjik në Gjermani/ Përmbyset autobusi i shkollës, humbin jetën dy nxënës, plagosen rëndë pesë të tjerë

  JOQ Albania
  255 views