Pak pushime duheshin dhe mesa duket Ermali, Ami, Joeli dhe Sia po ja kalojnë më së miri në Vienë.

InfoKosova
346 views
Published on May 15, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Tetovarët nuk ndalen, mbushin me para këngëtaren madje ja falin edhe një zinxhir!

  SHQIPERIA IME
  1 views
 • 1:47

  Plani për rilindjen e universitetit -Rama, studentëve: Përgatisni listën me nevojat për financim

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:34

  E nxorën nga deti për ta shitur për mish, delfini i rrallë filmohet duke qarë

  JOQ Albania
  124 views
 • 1:19

  Nafta, në rritje të lehtë -Prodhimi në SHBA rritet në 12 milionë fuçi në ditë

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:46

  Ja çfarë bën piloti ndërkohë që pasagjerët mezi presin të zbresin shëndoshë në tokë

  JOQ Albania
  75 views
 • 1:40

  Venezuela mbyll kufirin me Brazilin – Maduro refuzon ndihmat nga jashtë. Do të ndjekë Kolumbia

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:37

  Perspektiva e borxhit në Kinë - Pritet të përkeqësohet, por bie huamarrja te sektori informal

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:46

  “Paraja, bankat dhe shoqëria” -Promovohet libri i autorëve Anastas Angjeli dhe Aristotel Pano

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:29

  Eficienca e energjisë rrezikon integrimin - Raporti: Nga 16 akte nënligjore janë miratuar vetëm 3, janë kusht për negociatat

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:16

  Abuzimi me mallrat e tenderëve - S’përputhen me kërkesat e garës, APP vetëm tërheq vëmendjen e institucioneve

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:47

  Destabiliteti, efekte në ekonomi, Sejko: Ndikon negativisht në ecurinë e reformave

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:20

  Gjermania, në stanjacion - Shpenzimet e larta shtetërore shmangin recesionin

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:27

  Eurozonë, rritet inflacioni bazë

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:20

  Organizon festë për të fejuarën, më pas lajmërimi shokues: Më tradhton me shokun tim të ngushtë

  NOA
  176 views
 • 6:20

  Qyteti i ‘leçitur’ nga dielli, ndriçohet nga pasqyra gjigante

  InfoKosova
  12 views