Saimir Tahiri ne gjykate

SYRI.net
908 views
Published on May 15, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:12

  Pamje që të therin në shpirt, i moshuari i pastrehë ushqehet në koshat e plehrave

  JOQ Albania
  173 views
 • 0:21

  Goli i Bytyçit 1-1 ATS

  Panorama
  46 views
 • 0:39

  Goli i Shimës, 1-0 PRESTIGE

  Panorama
  32 views
 • 0:34

  Të ankoruara në port, përplasen dy tragete në Durrës

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 1:59

  Kartoni i kuq i Keidi Bares

  Panorama
  1.3K views
 • 1:51

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  135 views
 • 2:26

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  258 views
 • 0:34

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  337 views
 • 3:26

  Artan Mërgjyshi deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  2 views
 • 3:44

  Ilir Gjyla deklarata

  Panorama
  0 views
 • 5:11

  Koço Kokdhima deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  3 views
 • 1:02

  Goli i Turkajt

  Panorama
  246 views
 • 0:24

  Goli i dyte i Apolonisë

  Panorama
  758 views
 • 0:51

  Goli i Ardit Hoxhajt

  Panorama
  456 views