A ka jetë në Evropë? NASA zbulon gjurmë gjigante të UJIT

Ikub AL
0 views
Published on May 15, 2018
Shkencëtarët kanë paraqitur dëshmi të mëtejshme për gjurmët e ujit në sipërfaqen e hënës së Jupiterit, Evropa, duke ngritur shpresat e shenjave të jetës atje.

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:11

  Goli i dytë i Edi Bashës dhe i treti për Kukësin

  Panorama
  314 views
 • 0:24

  Rasti i artë i kapitenit Gjelbërim Taipi

  Panorama
  103 views
 • 0:13

  Goli i Ernest Muçit me Legian

  Panorama
  1.7K views
 • 1:13

  Goli i dytë i Kukësit

  Panorama
  440 views
 • 0:26

  Pranë golit të dytë Kukësi me Ndrecën

  Panorama
  182 views
 • 1:08

  Supergoli i Ndrecës

  Panorama
  552 views
 • 0:53

  Pretendimi për penallti i Kastriotit

  Panorama
  342 views
 • 1:08

  Supergoli i Arber Bashes ndaj Kukesit

  Panorama
  607 views
 • 0:34

  Gashi flirton me golin e avantazhit ndaj Kastriotit

  Panorama
  112 views
 • 0:23

  Goli i Ronaldos ndaj Uest Hemit

  Panorama
  448 views
 • 0:18

  Ngo rrëzohet brenda zonës dhe kërkon penallti

  Panorama
  1.3K views
 • 5:46

  Goli i dytë i Seferit i anualuar nga VAR-i

  Panorama
  1.2K views
 • 0:52

  Supergoli i Demir Imerit

  Panorama
  1.5K views
 • 0:55

  Supergoli i Taulant Seferit ndaj Egnatias

  Panorama
  1.4K views
 • 0:04

  Goli i Balotelit me Adana Demirspor

  Panorama
  70 views