Rama nxjerr videon, zbulon projektin e rëndësishëm për Vlorën

NOA
245 views
Published on May 15, 2018
Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke dhënë një lajm të mirë për zonën e Vlorës.
Më konkretisht ai ka publikuar pamjet e projektit për ndërtimin rrugës nga Portit i Jahteve në Orikum, drejt Llogarisë dhe Himarës.

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:13

  Raundi i trete Xhoshua-Usik

  Panorama
  526 views
 • 0:04

  Goli i Destros me shishe uji ne dore

  Panorama
  1.9K views
 • 2:01

  Nga e hëna në RTV Ora, Luan Rama premton: Shikuesi do të gjejë "Drejt" atë që e gjen shtrembër diku tjetër

  JOQ Albania
  25 views
 • 0:21

  Nokauti i frikshem ne duelin pas Florian Markut

  Panorama
  25.7K views
 • 2:43

  Momenti i vendimit per Florian Markun

  Panorama
  4.3K views
 • 3:33

  Raundi i fundit i Markut

  Panorama
  14.9K views
 • 1:07

  Goli i anuluar i Atalantes

  Panorama
  812 views
 • 2:27

  penalltia e humbur nga Di Marko

  Panorama
  579 views
 • 0:59

  Futbollisti ndal tifozin

  Panorama
  310 views
 • 0:53

  Goli i Xhekos

  Panorama
  306 views
 • 0:24

  Rasti i Lautaros

  Panorama
  138 views
 • 0:17

  Rasti i Vesinos

  Panorama
  99 views
 • 0:36

  Shtylla e Atalantes

  Panorama
  97 views
 • 0:17

  Rasti i Atalantes me Palominon

  Panorama
  73 views
 • 1:9

  Goli i Jurgen Goxhës në Azerbajxhan

  Panorama
  358 views