I dehuri në timon bën gjëmën në Fier, një i vdekur dhe dy të plagosur

NOA
181 views
Published on May 15, 2018
Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një personi në Fier, duke lënë të plagosur dhe dy të tjerë.

Ngjarja është shënuar gjatë natës, në rrugën Fier-Roskovec.

Më konkretisht rreth orës 02:30 të mëngjesit të kësaj të marte, në vendin e quajtur “Kthesa e Verbasit”, Elton Çobaj, 26 vjeç, banues në Patos, duke drejtuar mjetin tip “Benz” në gjendje të dehur, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.

Si pasojë ka gjetur vdekjen pasagjeri, Agron Shehaj, 52 vjeç, banues në Patos.

Gjithashtu kanë marrë dëmtime dhe ndodhen në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri tjetër, Marsel Shamataj, 25 vjeç, banues në Patos.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:31

  Fenomeni i pazakontë në qiell

  InfoKosova
  1 views
 • 1:26

  Ura e mbajtur nga duart prej guri

  NOA
  1 views
 • 0:29

  Flet tezja e Olsianit, cifti u helmua ne menyre misterioze ne Librazhd

  NOA
  472 views
 • 1:02

  Zjarrfikësit paralajmërojnë: Mos lini kurrë një shishe me ujë brenda në makinë

  NOA
  145 views
 • 2:43

  “5 propozimet për rimëkëmbjen”, Basha: Bizneset e prekura nga tërmeti, të kenë lehtësi fiskale

  NOA
  0 views
 • 0:59

  Përfunduan misionin në Shqipëri, videomesazhi i Izraelit është emocionues

  NOA
  271 views
 • 0:12

  “Beli më i hollë se qafa ime”

  InfoKosova
  24 views
 • 2:59

  Njihuni me njeriun e “pathyeshëm”

  InfoKosova
  40 views
 • 2:54

  "Do ju shkelim me këmbë", ish-ministri shpërthen ndaj inxhinierit: Do na hash munë!

  JOQ Albania
  3.6K views
 • 1:51

  Nxehet inxhinieri Meçe. I thotë Aulon Kalasë do të shkelim. Kalaja- Ja ky është komunizmi

  JOQ Albania
  5.8K views
 • 0:01

  Aksident në Tiranë, dyshohet për disa të plagosur

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:34

  "Po rrezikojmë jetën", punonjësja e rrobaqepësisë: Godina është degraduar nga tërmeti, puna vijon normalisht

  JOQ Albania
  863 views
 • 2:04

  Sherr midis Monika Kryemadhit dhe Alban Dudushit

  Panorama
  1.3K views
 • 0:22

  Rrëzohet një avion, kamerat e sigurisë filmojnë momentin

  NOA
  271 views
 • 2:12

  "Më tërhoqi zvarrë disa metra", gazetaret rrëfejnë episodet e dhunës: Më qëlloi me shpullë pasi nuk pranova të lidhesha me të

  JOQ Albania
  1.1K views