penalltia ne serbi

Panorama
4.7K views
Published on May 14, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Burri kërcënon me thikë gruan në makinë

  JOQ Albania
  789 views
 • 0:33

  Anxhela Peristeri reagon per kritikat qe mori ne festival

  News31
  50 views
 • 0:33

  Trajneri i Vllaznise feston ditelindjen me cifteli

  Panorama
  516 views
 • 0:26

  Goli i tretë i Zapatës

  Panorama
  522 views
 • 0:17

  Uzuni supergol nga goditja e denimit

  Panorama
  2.8K views
 • 2:16

  Penalltia dhe goli i Atalantës

  Panorama
  598 views
 • 0:38

  Pamje të reja nga brenda xhamisë së Et’hem Beut, situatë akoma dhe më e rëndë - Video 2

  JOQ Albania
  616 views
 • 0:23

  Pamje të reja nga brenda xhamisë së Et’hem Beut, situatë akoma dhe më e rëndë - Video 1

  JOQ Albania
  947 views
 • 0:40

  Goli i Romeros

  Panorama
  1.1K views
 • 0:49

  Përgjimet e Antimafias italiane, Bardhi: Provuan edhe njëherë pushtetin e kalbur, nga korrupsioni dhe bashkëpunimi me...

  Panorama
  78 views
 • 0:03

  Fifi bën deklaratën 'bombë': Jam e lidhur me Fation Kuqarin!

  JOQ Albania
  24.8K views
 • 0:18

  Goli i Ekuban

  Panorama
  173 views
 • 1:21

  Asisti i Ekubanit ne Turqi

  Panorama
  268 views
 • 0:12

  Goli i Krasniqi

  Panorama
  67 views