portieri me telefon

Panorama
557 views
Published on May 14, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  U sulmua nga ariu teksa po kulloste bagëtitë, si paraqitet gjendja e bariut nga Kukësi

  NOA
  133 views
 • 0:39

  gol sasuolo 3-4

  Panorama
  216 views
 • 1:41

  gol canka penallti 2-0

  Panorama
  143 views
 • 1:25

  gol lautaro penallti 1-4

  Panorama
  165 views
 • 1:06

  gol lushnja 1-0

  Panorama
  174 views
 • 2:37

  penallti gol lukaku 1-3

  Panorama
  324 views
 • 1:27

  lukaku gol 1-2

  Panorama
  406 views
 • 0:46

  goli i anuluar i Lautaros

  Panorama
  304 views
 • 1:13

  gol berardi

  Panorama
  254 views
 • 0:56

  gol lautaro 0-1

  Panorama
  513 views
 • 0:18

  Latifi gol

  Panorama
  208 views
 • 0:05

  de ligt

  Panorama
  951 views
 • 0:30

  Kale heq mallkimin

  Panorama
  251 views
 • 21:53

  Fatmira Breçani, Gëzim Nika dhe Albërie Hadërgjonaj - Potputi Live në dasëm New York 2018

  InfoKosova
  81 views
 • 0:05

  MimozaShkodra2

  InfoKosova
  42 views