Cifti zihet ne mes te rruges, vajza ben per nje lek djalin

JOQ Albania
33.1K views
Published on May 14, 2018
Djali nis te qaje

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:30

  ‘Ta gëzosh Feride’/ E moshuara injoron totalisht Veliaj, s’e ngre dollinë me të

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:32

  Goli i Juves

  Panorama
  831 views
 • 0:44

  Flamuri shqiptar valëvitej mes turmës, Salvini bën deklaratën e pabesueshmepër shqiptarët me letra italiane

  JOQ Albania
  4.7K views
 • 0:9

  Dalin pamjet nga aksidenti i trefishtë tek Rruga e Kombit, kush është 21-vjeçarja që mbeti e plagosur rëndë

  JOQ Albania
  3.7K views
 • 0:15

  Solomon kartoni i kuq

  Panorama
  192 views
 • 2:52

  Fermerët e Myzeqesë: Shteti s’na mbështet, ka 30 vjet që nuk investohet fare në bujqësi

  JOQ Albania
  88 views
 • 0:30

  Vidhte makina luksoze në Elbasan dhe i çonte në Durrës, si u kap "skifteri" 30-vjeçar

  JOQ Albania
  952 views
 • 0:39

  Kamioni përplas këmbësorin në Fushë-Krujë, qytetari: Shmangu një motoçikletë

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 3:36

  Rikrijohet Harry Potter në lojën e mirënjohur

  NOA
  11 views
 • 1:00

  Paralajmërimi i policisë pas kontrolleve me radar

  NOA
  12 views
 • 0:07

  'Në Paris bëhet nami, Shqipëria të rri në gjumë', kaos dhe djegie gomash në mes të kryeqytetit francez

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:21

  'Shteti ka 20 vjet që ka vdekur këtu', banorët e fshatit në Mallakastër marrin kazmën dhe pastrojnë rrugën

  JOQ Albania
  441 views
 • 0:47

  PD publikon videon: Gënjeshtrat e Edi Ramës për banorët e dëmtuar nga tërmeti

  NOA
  34 views
 • 0:04

  Furgoni i policisë së Lleshit përfshihet në aksident në Durrës, qytetari: Hyri në parakalim pa sinjal dhe pa sirenë ndezur

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:22

  Po hynte në makinën e tij, shoferi nga Elbasani shpëton mrekullisht nga aksidenti i papritur

  JOQ Albania
  14.7K views