Clashes erupt on the day the US moves its embassy to Jerusalem

SYRI.net
303 views
Published on May 14, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 1:11

    Goli i dytë i Edi Bashës dhe i treti për Kukësin

    Panorama
    326 views
  • 0:24

    Rasti i artë i kapitenit Gjelbërim Taipi

    Panorama
    106 views
  • 0:13

    Goli i Ernest Muçit me Legian

    Panorama
    1.7K views
  • 1:13

    Goli i dytë i Kukësit

    Panorama
    452 views
  • 0:26

    Pranë golit të dytë Kukësi me Ndrecën

    Panorama
    184 views
  • 1:08

    Supergoli i Ndrecës

    Panorama
    561 views
  • 0:53

    Pretendimi për penallti i Kastriotit

    Panorama
    351 views
  • 1:08

    Supergoli i Arber Bashes ndaj Kukesit

    Panorama
    615 views
  • 0:34

    Gashi flirton me golin e avantazhit ndaj Kastriotit

    Panorama
    114 views
  • 0:23

    Goli i Ronaldos ndaj Uest Hemit

    Panorama
    450 views
  • 0:18

    Ngo rrëzohet brenda zonës dhe kërkon penallti

    Panorama
    1.3K views
  • 5:46

    Goli i dytë i Seferit i anualuar nga VAR-i

    Panorama
    1.2K views
  • 0:52

    Supergoli i Demir Imerit

    Panorama
    1.5K views
  • 0:55

    Supergoli i Taulant Seferit ndaj Egnatias

    Panorama
    1.4K views
  • 0:04

    Goli i Balotelit me Adana Demirspor

    Panorama
    70 views