Pamjet shokojnë! Doktoresha var për koke foshnjën dhe e lëkund: Kështu e shëroj!

NOA
399 views
Published on May 14, 2018
E var për koke, për këmbësh, për krahësh dhe e lë që të tundet. Një video tregon një mesazh të pazakontë, në pamje të parë edhe të rrezikshëm, ku një foshnjë vetëm disa muajsh lëkundet nga një doktoreshë.
Pamjet tregojë vogëlushin teksa mbahet nga koka dhe lihet të tundet i lirë, ndërsa e njëjta gjë përsëritet duke e kapur për krahësh ose për këmbe.
Larissa Orynbasarovna, një mjeke 35-vjeçare nga Almaty, Kazakistan, e cila punon prej 11 vitesh si masazhatore profesioniste e certifikuar, pretendon se ajo që bën ajo, është mënyra e duhur për të shëruar disa fëmijë me probleme fizike.

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:20

  Pritjet spektakolare te Strakoshes ndaj Udinezes

  Panorama
  817 views
 • 0:33

  Trafikanët zbarkojnë gomonen në breg dhe zbrasin thasët me kanabis, habiten plazhistët

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:30

  Mbate lokalin hapur gjatë natës, shoqërohet në polici pronari i biznesit

  NOA
  67 views
 • 3:00

  Polici hero shpëton fëmijën e porsalindur, veproi si një mjek i vërtetë

  NOA
  40 views
 • 0:50

  video1

  JOQ Albania
  13.8K views
 • 0:21

  S’përmbahet çifti! Prekje në vende intime në plazhin e Zvërnecit, qytetari: Ka fëmijë dhe të moshuar!

  JOQ Albania
  16.4K views
 • 0:43

  maska manastirliu

  Panorama
  782 views
 • 0:06

  Kercet arma ne ish-Bllok

  JOQ Albania
  6.0K views
 • 0:35

  Ministrja franceze harron masken, hyn ne panik

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:24

  Moderatores i bie dhembi ne transmetim live

  JOQ Albania
  14.9K views
 • 0:20

  Kapet peshkaqen gjigant ne Shengjin

  JOQ Albania
  4.2K views
 • 0:29

  Peshkaqen 100 kg ne Shengjin

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:13

  Festa e Teutes në dhomat e zhveshjes

  Panorama
  363 views
 • 0:16

  Goli i Rustem Hoxhës

  Panorama
  3.7K views
 • 0:18

  Goli i Dejvi Kapllanit

  Panorama
  3.4K views