Pamjet shokojnë! Doktoresha var për koke foshnjën dhe e lëkund: Kështu e shëroj!

NOA
399 views
Published on May 14, 2018
E var për koke, për këmbësh, për krahësh dhe e lë që të tundet. Një video tregon një mesazh të pazakontë, në pamje të parë edhe të rrezikshëm, ku një foshnjë vetëm disa muajsh lëkundet nga një doktoreshë.
Pamjet tregojë vogëlushin teksa mbahet nga koka dhe lihet të tundet i lirë, ndërsa e njëjta gjë përsëritet duke e kapur për krahësh ose për këmbe.
Larissa Orynbasarovna, një mjeke 35-vjeçare nga Almaty, Kazakistan, e cila punon prej 11 vitesh si masazhatore profesioniste e certifikuar, pretendon se ajo që bën ajo, është mënyra e duhur për të shëruar disa fëmijë me probleme fizike.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  Emine Bulut: Ölmek İstemiyorum

  VIDEOS
  41 views
 • 0:29

  “Të nisesh për punë e të kthehesh i vdekur”- I biri iu qëllua me plumb në kokë, flet babi i 26-vjeçarit të vrarë në Tiranë: Lajmin e mora vesh nga…

  Panorama
  224 views
 • 0:47

  Tund bythet mbi ferrari

  VIDEOS
  3.4K views
 • 0:16

  Vazhdon ‘trendi’ i çuditshëm, 24-vjeçari lëpin akulloren në market dhe e fut sërish në frigorifer

  JOQ Albania
  222 views
 • 2:15

  Titanic është duke u zhdukur, video tregon çfarë ka mbetur nga anija legjendare

  NOA
  68 views
 • 0:13

  U futej njerëzve në shtëpi kur ishin në gjumë, “Periferia” kap hajdutin serial

  NOA
  46 views
 • 0:33

  Ekstradohen nga SHBA dhe Gjermania dy shqiptarë, në kërkim nga Interpol

  NOA
  5 views
 • 0:55

  Bonusi i bebes do të jepet edhe për fëmijët e lindur jashtë Shqipërisë

  NOA
  32 views
 • 0:18

  Ky kërcim i Besit dhe Xhensilës, tregon sa shumë të dashuruar janë

  NOA
  398 views
 • 0:14

  Futbollisti i Kosovës përplaset fizikisht me lojtarin serb

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 0:20

  Në kërkim për plagosje, kush është i arrestuari në Tiranë, u kap me armë në çantë

  NOA
  12 views
 • 0:13

  William dhe Kate, i japin një mësim të mirë Meghan dhe Harry

  NOA
  127 views
 • 1:00

  Gjëra të çuditshme ndodhin në shtëpi, burri vendos kamerat e sigurisë dhe s’u beson syve

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 0:14

  Avdiaj perleshet me futbollistin serb

  Panorama
  17.7K views