Del video përgjimi për vëllain e ministrit Fatmir Xhafaj

SYRI.net
7.6K views
Published on May 14, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:10

  Nje person vjedh qenin

  JOQ Albania
  181 views
 • 7:29

  Koleksionisti akuza Rames per grabitjen e ikonave

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:13

  Ndertimi i HECeve ne Valbone

  JOQ Albania
  142 views
 • 0:03

  Makina përplas këmbësorin, i lënduari në gjendje të rëndë në spital

  JOQ Albania
  991 views
 • 0:20

  goli i barazimit

  Panorama
  402 views
 • 0:13

  LEAO gol

  Panorama
  380 views
 • 0:13

  jarmolenko

  Panorama
  136 views
 • 0:9

  uillian goli i dyte

  Panorama
  138 views
 • 0:10

  antonio

  Panorama
  102 views
 • 0:07

  socek

  Panorama
  106 views
 • 0:07

  uillian

  Panorama
  86 views
 • 2:04

  Gazetares i ndodh e papritura teksa po raportonte ‘live’, dikush i afrohet me thikë dhe…

  NOA
  392 views
 • 0:01

  Françeska Jaçe në krahët e futbollistit të Tiranës, urimi për të

  NOA
  1.4K views
 • 0:15

  calhanoglu

  Panorama
  747 views