PD publikon përgjimin, vëllai i Xhafajt në bisedë për trafik droge

NOA
544 views
Published on May 14, 2018
Partia Demokratike ka publikuar të dhëna të reja që sipas saj vërtetojnë se vëllai i ministrit të brendshëm fatmir Xhafaj, Agron Xhafaj vijon aktivitetin e trafikut të dorgës.
PD akuzon minisitrin se ka marrë në mbrojtje vëllain. Depteti Enkeleid Alibeaj deklaroi se janë 3 fakte të rëndësishme sesi Fatmir Xhafaj, në detyrën e Ministrit të Brendshëm shkeli ligjin duke penguar cdo veprim për ekstradimin e të vëllait.

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:15

  ikardi gol

  Panorama
  236 views
 • 0:11

  Gruaja i sheh dhe shpërthen në lot, studentët e përqafojnë

  NOA
  107 views
 • 0:43

  Moment i turpshëm, vogëlushi gjen lodrën e seksit të nënës së tij

  NOA
  570 views
 • 1:12

  lozano gol

  Panorama
  416 views
 • 0:32

  Shtylla e Perisic

  Panorama
  263 views
 • 1:11

  Vajza seksi me superforma provokon çiftet në rrugë, ja si reagojnë meshkujt

  NOA
  212 views
 • 0:26

  Dhunoi të dashurën shtatzënë, e vetëregjistroi gabimisht

  NOA
  71 views
 • 27:33

  Drejtoresha e ‘Sami Frashërit’ kërcënon gjimnazistët

  Zjarr TV
  35 views
 • 0:28

  Shkoder-Gomat

  Panorama
  100 views
 • 0:17

  zogu i zi i bllokuar

  Scan Televizion
  54 views
 • 0:12

  Protesta ne Vlore

  Zjarr TV
  5 views
 • 1:00

  protesta-Kurbin-Milot

  Panorama
  407 views
 • 1:26

  Trump nuk tallet - Kina përgatit uljen e tarifave për makinat e prodhuara në SHBA

  Scan Televizion
  5 views
 • 2:51

  Studentët në “kulm” -Protestë masive/ Kërkojnë plotësim kërkesash, bashkohen gjimnazet

  Scan Televizion
  6 views