“Monstra” e detit terrorizon banorët, e bardhë dhe gjithë qime

NOA
5.6K views
Published on May 14, 2018
Po shëtisnin buzë detit në plazhin e Gloria në Filipine, kur disa persona u shokuan nga ajo që panë.
Buzë detit u pikas një krijesë e mistershme e paidentifikuar, e cilësuar si “monstra” e detit.
E bardhë dhe me qime, krijesa e çuditshme, u zbulua këtë të shtunë, ndërkohë që studiuesit po merren për të analizuar ADN-në.

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:13

  Raundi i trete Xhoshua-Usik

  Panorama
  1.3K views
 • 0:04

  Goli i Destros me shishe uji ne dore

  Panorama
  3.4K views
 • 2:01

  Nga e hëna në RTV Ora, Luan Rama premton: Shikuesi do të gjejë "Drejt" atë që e gjen shtrembër diku tjetër

  JOQ Albania
  27 views
 • 0:21

  Nokauti i frikshem ne duelin pas Florian Markut

  Panorama
  31.6K views
 • 2:43

  Momenti i vendimit per Florian Markun

  Panorama
  4.7K views
 • 3:33

  Raundi i fundit i Markut

  Panorama
  15.9K views
 • 1:07

  Goli i anuluar i Atalantes

  Panorama
  908 views
 • 2:27

  penalltia e humbur nga Di Marko

  Panorama
  639 views
 • 0:59

  Futbollisti ndal tifozin

  Panorama
  383 views
 • 0:53

  Goli i Xhekos

  Panorama
  332 views
 • 0:24

  Rasti i Lautaros

  Panorama
  149 views
 • 0:17

  Rasti i Vesinos

  Panorama
  108 views
 • 0:36

  Shtylla e Atalantes

  Panorama
  105 views
 • 0:17

  Rasti i Atalantes me Palominon

  Panorama
  75 views
 • 1:9

  Goli i Jurgen Goxhës në Azerbajxhan

  Panorama
  445 views