Momentet tronditëse, babai dhunon vajzën, askush nuk ndërhyn

NOA
835 views
Published on May 14, 2018
Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në një shkollë në Florida, në Shtetet e Bashkuara ku një prind është filmuar duke dhunuar rëndë vajzën e tij 14-vjeçare.
Protagonist i dhunës ishte Raymond Rosario, i cili është punonjës policie.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  Goli i pare i Xherdan Shaqirit me Lionin

  Panorama
  489 views
 • 1:08

  Goli i Teos

  Panorama
  248 views
 • 1:01

  Goli i Brahim Diaz kunder Venecias

  Panorama
  1 views
 • 0:12

  Rasti i Brahim Diaz

  Panorama
  405 views
 • 0:39

  Sherri i tifozeve te Interit me Fiorentines

  Panorama
  645 views
 • 0:35

  Rasti i Kalulu

  Panorama
  219 views
 • 0:18

  Rasti i humbur nga Rebiç

  Panorama
  259 views
 • 0:31

  Aktivizimi i Manajt me Juven

  Panorama
  402 views
 • 0:55

  Goli i trete i Juves

  Panorama
  315 views
 • 0:03

  Goli i Kiezes

  Panorama
  388 views
 • 0:15

  Gruaja e Tik Llallës acarohet nga prania e gazetarëve, u ngre gishtin e mesit në sy të fëmijës

  JOQ Albania
  14.3K views
 • 0:39

  Goli dhe asisti i Kastratit me legian

  Panorama
  407 views
 • 0:42

  Goli i dyte i Specias

  Panorama
  372 views
 • 0:15

  Goli i Kamberajt kunder Vllaznise

  Panorama
  650 views
 • 0:35

  Goli i Dalanajt kunder Vllaznise

  Panorama
  490 views