Momentet tronditëse, policët hedhin veten në erë pranë stacionit policor

NOA
425 views
Published on May 14, 2018
Indonezia është goditur nga një seri sulmesh kamikaze në të cilat dhjetëra persona kanë mbetur të vdekur.
Të dielën një familje kamikazësh, prindërit dhe pesë fëmijët hodhën veten në erë në tre kisha të ndryshme duke shkaktuar 11 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur.
Pas këtyre ngjarjeve, një tjetër sulm terrorist ndodhi në qytetin Surabaya të Indonezizë, ku u sulmua një stacion policie.

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:00

  E konsiderojnë rrugën pistë për të “fluturuar”

  NOA
  353 views
 • 0:54

  Filmime rrënqethëse, njerëzit këputen në tokë nga koronavirusi në Wuhan të Kinës

  NOA
  1.4K views
 • 0:37

  Pamje të tmerrshme në Wuhan të Kinës, njerëzit rrinë pranë të vdekurve nga koronavirusi

  NOA
  422 views
 • 0:27

  Saranda

  NOA
  121 views
 • 3:53

  Ngjarja e Sarandës

  NOA
  237 views
 • 0:45

  U filmua e gjitha/Të ftuarit në emsioninin turk lëkunden live nga tërmetiL Ju lutem qetësohuni, qetësohuni

  JOQ Albania
  4.9K views
 • 0:21

  Tërmeti në Turqi/ I zuri shtëpia brenda, babai kishte mbuluar me trup dy fëmijët e tij

  JOQ Albania
  6.2K views
 • 1:36

  Pamje nga tërmeti i fuqishëm në Turqi

  NOA
  661 views
 • 0:15

  VIDEO/ Tërmeti në Turqi, merr flakë tarraca e një pallati

  NOA
  821 views
 • 0:54

  Tërmeti i fuqishëm në Turqi, dalin pamjet e para

  NOA
  801 views
 • 0:9

  “Dashnin time se ke mo” - Stresi publikoi, por kjo që bëri Kejsi na i shtoi dyshimet

  Panorama
  572 views
 • 0:30

  Ushqimi me minj të gjallë ndalohet në Kinë, dyshohet se shkaktoi virusin vdekjeprurës

  NOA
  5.1K views
 • 0:9

  Moderatorja shqiptare rrëzohet në festën e ditëlindjes, shikoni reagimin e saj

  NOA
  757 views
 • 2:28

  E frikshme/ A e paralajmëroi filmi i Hollivudit koronavirusin vdekjeprurës?

  JOQ Albania
  986 views
 • 2:34

  Kaos në Durrës, pas dy muajsh banorët e prekur nga tërmeti s’kanë marrë bonusin: Na sorollasin nëpër zyra

  JOQ Albania
  40 views