Momentet tronditëse, policët hedhin veten në erë pranë stacionit policor

NOA
425 views
Published on May 14, 2018
Indonezia është goditur nga një seri sulmesh kamikaze në të cilat dhjetëra persona kanë mbetur të vdekur.
Të dielën një familje kamikazësh, prindërit dhe pesë fëmijët hodhën veten në erë në tre kisha të ndryshme duke shkaktuar 11 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur.
Pas këtyre ngjarjeve, një tjetër sulm terrorist ndodhi në qytetin Surabaya të Indonezizë, ku u sulmua një stacion policie.

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:42

  Tifozet e Maliqit me kengetarin Spiro Roko

  Panorama
  281 views
 • 0:23

  Kur jeta dhe vdekja ndahen në pak sekonda

  NOA
  248 views
 • 0:9

  Aksident i rëndë! Biçikleta përplaset me motoçikletën, një person i shtrirë në rrugë

  JOQ Albania
  3.1K views
 • 8:38

  Vrasja e George Floyd/ Publikohen pamjet e momenteve të para të arrestimit

  JOQ Albania
  224 views
 • 0:14

  Bashkia Kamez derdh ujerat e zeza ne lume

  JOQ Albania
  240 views
 • 8:38

  Vrasja e tij bëri bujë, George Floyd i lutet policisë që të mos e qëllojnë

  NOA
  329 views
 • 0:11

  Goli i Ansi Agollit

  Panorama
  6.7K views
 • 0:48

  Denoncimi/ Ujësjellësi i Durrësit në gjendje të mjeruar, qytetari: Vetëm një orë në ditë furnizohemi me ujë

  JOQ Albania
  25 views
 • 0:07

  Shkon te spitali iranian për të dorëzuar letrat e kempit të fëmijës, nëna gjen gjithçka mbyllur

  JOQ Albania
  243 views
 • 0:11

  Çuditen pushuesit në Vlorë, një burrë në plazh me tanga

  Panorama
  6.5K views
 • 0:02

  Çuditen pushuesit në Vlorë, një burrë në plazh me tanga. Ja çfarë bënte

  Panorama
  6.4K views
 • 0:02

  "Çmendet" burri në Vlorë, bën plazh me tanga

  JOQ Albania
  8.5K views
 • 0:11

  "Çmendet" burri në Vlorë, bën plazh me tanga

  JOQ Albania
  12.3K views
 • 0:15

  A mund të përdorim kondicioner gjatë COVID-19? Si përgjigjet OBSH

  NOA
  14 views