Kembimi valutor - 14 Maj 2018

Zjarr TV
0 views
Published on May 14, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:33

  "Është rrugë e panevojshme..."/ Anulohet fondi për ndërtimin e aksit Peshkëpi-Selenicë, Vullnet Sinaj vijon lëpirjen ndaj Ramës

  JOQ Albania
  0 views
 • 1:00

  I largohet me shpejtësi postobllokut, 32-vjeçari përplas rëndë me makinë efektivin e policisë

  JOQ Albania
  339 views
 • 0:14

  Adrola mbeshtet Capital T pas publikimit te albumit

  News31
  12 views
 • 3:52

  Dita e katërt e grevës, naftëtari në gjendje të rënduar: Do të vdesim këtu!

  JOQ Albania
  31 views
 • 0:26

  Skandaloze! Mësuesja bën gjeste të turpshme me nxënësin, të dy filmohen duke sistemuar rrobat

  JOQ Albania
  15.3K views
 • 0:57

  E PAZAKONTË/ Polemika në Itali, futbollisti prezantohet me një video…vrasjeje

  Panorama
  283 views
 • 0:14

  Fifi viziton Fjolla Morinën në arrest shtëpie, zbulon me video se çfarë i mungon

  NOA
  232 views
 • 0:15

  Pamje të rënda/ Vetura godet tre këmbësorë, duke i ikur ndeshjes me një veturë tjetër

  JOQ Albania
  67 views
 • 0:11

  goli i olainkess

  Panorama
  1.9K views
 • 3:38

  Historia e kosovarit 11-vjeçar, u vra pas shpine nga serbët teksa po i çonte ujë babait

  NOA
  87 views
 • 0:24

  Po kalonte rrugën me nxitim, i riu përplaset nga makina në Durrës

  JOQ Albania
  9.9K views
 • 1:44

  "Qeveria nuk ka detyrime ndaj klubeve profesioniste", por shikoni çfarë ka thënë Rama në mars të 2019-ës

  Panorama
  118 views
 • 0:46

  Dalin pamjet e tmerrshme! Droni po i vëzhgonte dhe më pas i qëlloi, masakrohen ushtarët armenë

  JOQ Albania
  17.2K views
 • 0:20

  Dalin pamjet e tmerrshme! Droni po i vëzhgonte dhe më pas i qëlloi, masakrohen ushtarët armenë

  JOQ Albania
  30.4K views
 • 0:31

  Djali feston ditëlindjen, Fjodora e surprizon në mesnatë, vogëlushi nuk mban të qeshurat

  NOA
  898 views