w8w5h

SYRI.net
402 views
Published on May 13, 2018
Aksidenti

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit, tifozi mbështet ekipin e zemrës nga dhoma e gjumit

  JOQ Albania
  32 views
 • 3:33

  "Është rrugë e panevojshme..."/ Anulohet fondi për ndërtimin e aksit Peshkëpi-Selenicë, Vullnet Sinaj vijon lëpirjen ndaj Ramës

  JOQ Albania
  0 views
 • 1:00

  I largohet me shpejtësi postobllokut, 32-vjeçari përplas rëndë me makinë efektivin e policisë

  JOQ Albania
  411 views
 • 0:14

  Adrola mbeshtet Capital T pas publikimit te albumit

  News31
  13 views
 • 3:52

  Dita e katërt e grevës, naftëtari në gjendje të rënduar: Do të vdesim këtu!

  JOQ Albania
  33 views
 • 0:26

  Skandaloze! Mësuesja bën gjeste të turpshme me nxënësin, të dy filmohen duke sistemuar rrobat

  JOQ Albania
  18.2K views
 • 0:57

  E PAZAKONTË/ Polemika në Itali, futbollisti prezantohet me një video…vrasjeje

  Panorama
  298 views
 • 0:14

  Fifi viziton Fjolla Morinën në arrest shtëpie, zbulon me video se çfarë i mungon

  NOA
  250 views
 • 0:15

  Pamje të rënda/ Vetura godet tre këmbësorë, duke i ikur ndeshjes me një veturë tjetër

  JOQ Albania
  75 views
 • 0:11

  goli i olainkess

  Panorama
  1.9K views
 • 3:38

  Historia e kosovarit 11-vjeçar, u vra pas shpine nga serbët teksa po i çonte ujë babait

  NOA
  92 views
 • 0:24

  Po kalonte rrugën me nxitim, i riu përplaset nga makina në Durrës

  JOQ Albania
  10.0K views
 • 1:44

  "Qeveria nuk ka detyrime ndaj klubeve profesioniste", por shikoni çfarë ka thënë Rama në mars të 2019-ës

  Panorama
  118 views
 • 0:46

  Dalin pamjet e tmerrshme! Droni po i vëzhgonte dhe më pas i qëlloi, masakrohen ushtarët armenë

  JOQ Albania
  17.3K views
 • 0:20

  Dalin pamjet e tmerrshme! Droni po i vëzhgonte dhe më pas i qëlloi, masakrohen ushtarët armenë

  JOQ Albania
  30.6K views