Ja si e kaloi Tahiri ditën e parë të izolimit në shtëpi

NOA
113 views
Published on May 13, 2018
Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi masën e sigurisë “arrest shtëpie” ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, i vënë nën akuzë për bashkëpunim me vëllezërit Habilaj në trafikimin e drogës.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:10

  Coutinho driblon edhe arbitrin, episodi që po bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  14 views
 • 0:17

  Shembja e Teatrit, Meta: Barbari dhe talebanizëm! Koha për drejtësi

  NOA
  0 views
 • 1:05

  Grekët djegin në mes të Athinës flamurin amerikan, protestojnë kundër vizitës së Pompeos

  JOQ Albania
  34 views
 • 1:00

  Urimi i Hanes per datelindjen e Mozzik

  News31
  287 views
 • 0:38

  Papagalli

  Panorama
  161 views
 • 0:47

  Gjarpri i frikshëm futet në dyqanin me produkte kozmetike

  NOA
  179 views
 • 0:14

  Higuain dështon te ekipi i ri, penallti e humbur dhe sherr që në ndeshjen e parë

  JOQ Albania
  454 views
 • 0:36

  Pamje të tmerrshme, lufta mes Azberxhajnit dhe Armenisë

  NOA
  10.1K views
 • 0:50

  “Cunami” me verë të kuqe, shpërthen kantina me 50 mijë litra

  NOA
  173 views
 • 0:32

  Me drogë të ndarë në doza gati për shitje, si u kapën nga “Shigjetat” 3 të dyshuarit

  NOA
  112 views
 • 0:02

  Djali i Ilva Tares mbush 3 vjeç, gazetarja ndan momentet e veçanta

  NOA
  267 views
 • 0:04

  goli i prenges

  Panorama
  184 views
 • 0:16

  Tentuan t’i digjnin “Porsche-in”/ Biznesmeni Bahushi aktiv në rrjetet sociale, shijon i qetë muzikën në sfond

  JOQ Albania
  12.1K views
 • 0:10

  Penalltia

  Panorama
  524 views
 • 0:14

  Higuain humb penallti, kundërshtarët e tallin. Argjentinasin nuk e mbajnë nervat në debutim, shikon çfarë bën

  Panorama
  4.8K views