Bayer Leverkusen 'ghost goal'

InfoKosova
2.5K views
Published on May 13, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Gjimnazistet lene mesimin per t'iu bashkuar protestes

  NOA
  0 views
 • 0:05

  Gjimnazistet i bashkohen protestes

  NOA
  0 views
 • 3:33

  Fitoi Kënga Magjike, Elhaida Dani i bën dhuratën e papritur Florit

  NOA
  86 views
 • 2:17

  Studenti me dy prindër të papunë, djali me dhjeta shton listën e kërkesave

  NOA
  319 views
 • 1:27

  Rrëfimi i studentes: Kam punuar gjithë vitin për të paguar shkollën

  NOA
  69 views
 • 1:07

  Për pak e perplasi në vijat e bardha, gruaja nokauton me shqelm burrin

  SHQIPERIA IME
  2.5K views
 • 1:34

  A do mjaftojë fjalimi i Macron? Presidenti pritet të premtojë ndryshime përballë “katastrofës ekonomike”

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:21

  Zero luftë ndaj kequshqyerjes - Raporti 2018, jo progres në objektivat globale dhe as plan masash nga qeveria

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:13

  basel video

  Panorama
  211 views
 • 1:29

  Studentët vijojnë protestën -“Askush nuk do të na përçajë, jemi të vendosur për kërkesat tona “

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:19

  Studentët “bojkotojnë” kryeministrin, Rama: Kërkesat nuk zgjidhen pa dialog, tarifat nuk i rritëm ne

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:32

  Sistemi bankar me fitim - 15.4 miliardë lekë për 10-mujorin

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:22

  Obligacionet private, Credins Bank me emetimin e radhës

  Scan Televizion
  0 views