Global Travel

Panorama
333 views
Published on May 12, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:59

    Abazaj golat

    Panorama
    45 views
  • 0:08

    Gjimnazi SHTET

    Panorama
    49 views
  • 0:08

    Nxenesit e gjimnazit "Qemal Stafa" i bashkohen protestes

    NOA
    7 views
  • 0:14

    Nxenësit e shkolles Petro Nini Luarasi shkojne te Juridiku

    Panorama
    74 views
  • 0:05

    Gjimnazi Sami Frashëri

    Panorama
    74 views
  • 0:14

    Gjimnazistet lene mesimin per t'iu bashkuar protestes

    NOA
    8 views
  • 0:05

    Gjimnazistet i bashkohen protestes

    NOA
    5 views
  • 3:33

    Fitoi Kënga Magjike, Elhaida Dani i bën dhuratën e papritur Florit

    NOA
    118 views
  • 2:17

    Studenti me dy prindër të papunë, djali me dhjeta shton listën e kërkesave

    NOA
    340 views
  • 1:27

    Rrëfimi i studentes: Kam punuar gjithë vitin për të paguar shkollën

    NOA
    72 views
  • 1:07

    Për pak e perplasi në vijat e bardha, gruaja nokauton me shqelm burrin

    SHQIPERIA IME
    2.5K views
  • 1:34

    A do mjaftojë fjalimi i Macron? Presidenti pritet të premtojë ndryshime përballë “katastrofës ekonomike”

    Scan Televizion
    2 views
  • 1:21

    Zero luftë ndaj kequshqyerjes - Raporti 2018, jo progres në objektivat globale dhe as plan masash nga qeveria

    Scan Televizion
    3 views
  • 1:13

    basel video

    Panorama
    212 views