Hidhet nga balona pa parashutë

InfoKosova
2.7K views
Published on May 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:32

  Qeni i zbulon 55 kg "mall jeshil" në kamion, kapet në flagrancë 35-vjeçari në Portin e Durrësit

  JOQ Albania
  127 views
 • 1:04

  Goli i Asion Dajës ndaj Bylist

  Panorama
  684 views
 • 1:04

  Goli i Dajës

  Panorama
  58 views
 • 0:53

  Tension Osmani-Mishel

  Panorama
  2 views
 • 0:50

  Goli i Uzunit

  Panorama
  422 views
 • 0:59

  Goli qe po cmend rrjetin

  VIDEOS
  44 views
 • 0:13

  Nata bëhet ditë për pak çaste, meteori ndez qiellin shumë pranë Shqipërisë

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 0:33

  Vret të dashurin në mes të rrugës, nuk e lejoi që të blinte akullore

  NOA
  232 views
 • 6:28

  Pamjet dramatike, pronari i lokalit në Porto Palermo varet te kofano dhe tenton të shqyejë xhamin me grushte

  JOQ Albania
  24.2K views
 • 6:27

  VIDEO/ Si u dhunuan turistet nga pronari i lokalit

  Panorama
  8.4K views
 • 0:30

  Martohet Erik Lloshi, pamjet e kërcimit të çiftit

  NOA
  676 views
 • 3:06

  Basha publikon videon me 27 emra: Banda e kriminelëve me të cilët Rama ka zaptuar pushtetin

  NOA
  56 views
 • 0:53

  Vidhte me armë markete dhe pika rimbushje telefonike, “Maskimi” kap të dyshuarin në Tiranë |PAMJET

  NOA
  101 views