Goli i Greces

Panorama
196 views
Published on May 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  augsburguu gafa

  Panorama
  144 views
 • 0:47

  E frikshme, çfarë ndodh me Tokën kur Dielli “vdes”

  NOA
  58 views
 • 0:33

  I zoti e braktisi, qeni nuk i ndahet dhe e ndjek nga pas

  NOA
  82 views
 • 1:00

  Goli i Abazajt

  Panorama
  771 views
 • 1:13

  Goli i Gavazajt

  Panorama
  627 views
 • 0:30

  Kamberi gol

  Panorama
  954 views
 • 1:22

  Goli i Shkurtaj

  Panorama
  1.2K views
 • 0:47

  Penallti për Kukësin

  Panorama
  411 views
 • 0:58

  Pritja spektakolare e Likës

  Panorama
  160 views
 • 0:17

  Pretendimi për penallti

  Panorama
  451 views
 • 0:53

  Tërmeti dëmtoi kolonat e pallatit 8-katësh në Tiranë, banori: S'ka ardhur askush, pronarët po riparojnë dëmet

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:10

  Rasti i arte i Halilit

  Panorama
  249 views
 • 0:07

  aleksander vuqiq

  InfoKosova
  201 views
 • 0:08

  Rasti i Shkurtajt

  Panorama
  333 views
 • 1:06

  Goli i Celhakës

  Panorama
  702 views