Ketri bllokon qarkullimin, polici e vret me armë zjarri

NOA
242 views
Published on May 11, 2018
Policia në SHBA shpesh herë vihet në qendër të kritikave pas përdorimit të armëve ndaj qytetarëve të pabindur, edhe kur ata nuk përbëjnë rrezik.
Por ndonjëherë brutaliteti nuk tregohet vetëm ndaj qytetarëve keqbërës por edhe ndaj kafshëve.
Videoja e një polici në Maryland të Shteteve të Bashkuara që vret një ketër po bën xhiron e botës.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:59

  Stuhi në Kroaci, banorët filmojnë pamjet e rralla të tornados

  NOA
  164 views
 • 2:00

  “A do flije me Edi Ramën për… Ina Kollçaku e thotë troç…”E Diell”, 27 Shtator 2020

  NOA
  601 views
 • 0:11

  Asisti i Hysajt

  Panorama
  1.0K views
 • 1:32

  Liga Profesioniste Bojkoti

  Panorama
  155 views
 • 0:12

  VIDEO/ Skuadrat e Superiores zbresin në fushë, shikoni çfarë ndodh në stadiumet shqiptare

  Panorama
  640 views
 • 0:43

  Lëkundjet e fuqishme në shtetin fqinj, ja momenti kur tërmeti “shkund” Greqinë (Video)

  GlobNews
  50 views
 • 0:13

  Gjiko brenda nje laboratori kanabisi

  News31
  258 views
 • 7:31

  turku

  NOA
  353 views
 • 0:14

  goli i katert inter

  Panorama
  742 views
 • 1:13

  “Rama e ka futur vendin në një qorrsokak të rrezikshëm”/Ish-deputeti i PD: Koha për të zgjedhur po afron, duhet patjetër…

  Panorama
  25 views
 • 1:45

  E pabesueshme çfarë ndodh në Angli! Arbitri mbyll ndeshjen, por më pas rikthen skuadrat në fushë dhe i jep penallti Junajtid

  Panorama
  2.2K views
 • 0:06

  Goli i Rapos ne miqesore

  Panorama
  83 views
 • 3:38

  Ambasadorët e BE-së në Shqipëri mesazhe për COVID-19/ Soreca në shqip: Bashkë mund t’ia dalim, mbaj maskën…

  Panorama
  93 views
 • 0:57

  Asisti i Abazajt

  Panorama
  1.9K views
 • 0:13

  Jahti super-luksoz ankorohet në Portin e Sarandës, habiten qytetarët

  JOQ Albania
  14.0K views