Burri po nisej me avion së bashku me dashnoren, gruaja u rezervon një surprizë

NOA
671 views
Published on May 11, 2018
Një grua ka kapur mat bashkëshortin teksa ai po nisej për një udhëtim me avion së bashku me dashnoren e tij.
Kur udhëtimi duhej të niste atyre u ndodhi e papritura. Gruaja i del para në momentet kur ata po bënin chek-in.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:44

  Pas zyrtarizimit si kandidat, Ansambli "Bashkimi" i këndon Veliajt

  Panorama
  4 views
 • 0:40

  Pirlo shënon golin e vitit, shikoni çfarë bën në moshën 39-vjeçare

  SHQIPERIA IME
  37 views
 • 0:9

  Vojvoda, Zenelit: “Ruaju Arbër se 10 sekonda me të humb koncentrimi…”

  InfoKosova
  42 views
 • 0:08

  Ronaldo: Do you have Juventus shirt?

  VIDEOS
  0 views
 • 1:59

  E pyesin se si është jeta e saj seksuale

  InfoKosova
  0 views
 • 0:33

  ermali

  SHQIPERIA IME
  995 views
 • 0:15

  Arber Zeneli dhe Mergim Vojvoda

  Gazeta Flash24
  27 views
 • 0:03

  tara

  InfoKosova
  125 views
 • 0:9

  Arber Zeneli dhe vojvoda video1

  Gazeta Flash24
  8 views
 • 1:17

  Perspektiva e paundit britanik! Dalja pa marrëveshje përbën ende kërcënimin kryesor

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:07

  Ekonomia botërore, e zymtë -Fabrikat në Europë, Japoni dhe SHBA, pësojnë tkurrje të prodhimit

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:07

  Egjipt, biznesi i rritjes së akrepave! 1 gram helm vlen 800 USD. I rrezikshëm por përfitues

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:15

  “Lufta” për të zëvendësuar Draghin! Francezët e lavdërojnë italianin duke penguar Jens Weidmann

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:20

  Thanza kërkon rikthimin -Gjyqtari i dënuar në Itali apelon vendimin e shkarkimit, seanca e parë më 18 prill

  Scan Televizion
  0 views