Fatlume Popovci

Kosovarja
6 views
Published on May 10, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:07

  Rasti i Ethemit

  Panorama
  82 views
 • 0:31

  Rasti i Shkurtaj

  Panorama
  86 views
 • 0:05

  Krosimi i rrezikshëm i Brojës

  Panorama
  106 views
 • 0:19

  Gjuajtja e Bruno Telushit

  Panorama
  79 views
 • 0:13

  Rasti i Kukësit me Mustën

  Panorama
  178 views
 • 0:08

  Emine Bulut: Ölmek İstemiyorum

  VIDEOS
  44 views
 • 0:29

  “Të nisesh për punë e të kthehesh i vdekur”- I biri iu qëllua me plumb në kokë, flet babi i 26-vjeçarit të vrarë në Tiranë: Lajmin e mora vesh nga…

  Panorama
  271 views
 • 0:47

  Tund bythet mbi ferrari

  VIDEOS
  3.7K views
 • 0:16

  Vazhdon ‘trendi’ i çuditshëm, 24-vjeçari lëpin akulloren në market dhe e fut sërish në frigorifer

  JOQ Albania
  248 views
 • 2:15

  Titanic është duke u zhdukur, video tregon çfarë ka mbetur nga anija legjendare

  NOA
  79 views
 • 0:13

  U futej njerëzve në shtëpi kur ishin në gjumë, “Periferia” kap hajdutin serial

  NOA
  46 views
 • 0:33

  Ekstradohen nga SHBA dhe Gjermania dy shqiptarë, në kërkim nga Interpol

  NOA
  5 views
 • 0:55

  Bonusi i bebes do të jepet edhe për fëmijët e lindur jashtë Shqipërisë

  NOA
  32 views
 • 0:18

  Ky kërcim i Besit dhe Xhensilës, tregon sa shumë të dashuruar janë

  NOA
  410 views