"Ishte në gjendje të rëndë, vetëm bërtiste", përplas turistët me makinë e largohet

JOQ Albania
5 views
Published on May 10, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Rezultoi pozitiv me Covid-19, Stresi thyen rregullat dhe feston mes njerëzve të tjerë

  Panorama
  12 views
 • 0:11

  Stresi duke festuar në një ditëlindje

  Panorama
  18 views
 • 0:25

  Në kërkim për përdhunim, kush është i arrestuari/ Emri

  NOA
  5 views
 • 0:59

  Stuhi në Kroaci, banorët filmojnë pamjet e rralla të tornados

  NOA
  1.5K views
 • 2:00

  “A do flije me Edi Ramën për… Ina Kollçaku e thotë troç…”E Diell”, 27 Shtator 2020

  NOA
  904 views
 • 0:11

  Asisti i Hysajt

  Panorama
  1.1K views
 • 1:32

  Liga Profesioniste Bojkoti

  Panorama
  156 views
 • 0:12

  VIDEO/ Skuadrat e Superiores zbresin në fushë, shikoni çfarë ndodh në stadiumet shqiptare

  Panorama
  657 views
 • 0:43

  Lëkundjet e fuqishme në shtetin fqinj, ja momenti kur tërmeti “shkund” Greqinë (Video)

  GlobNews
  59 views
 • 0:13

  Gjiko brenda nje laboratori kanabisi

  News31
  287 views
 • 7:31

  turku

  NOA
  366 views
 • 0:14

  goli i katert inter

  Panorama
  744 views
 • 1:13

  “Rama e ka futur vendin në një qorrsokak të rrezikshëm”/Ish-deputeti i PD: Koha për të zgjedhur po afron, duhet patjetër…

  Panorama
  25 views
 • 1:45

  E pabesueshme çfarë ndodh në Angli! Arbitri mbyll ndeshjen, por më pas rikthen skuadrat në fushë dhe i jep penallti Junajtid

  Panorama
  2.2K views
 • 0:06

  Goli i Rapos ne miqesore

  Panorama
  83 views