Kalendari

Zjarr TV
0 views
Published on May 10, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  Goli i Munier

  Panorama
  9 views
 • 0:13

  Rasti i Lukakut

  Panorama
  62 views
 • 1:52

  Penalltia e humbur nga Danimarka

  Panorama
  261 views
 • 0:9

  Goli i Lukakut

  Panorama
  169 views
 • 0:20

  Incidenti që tronditi botën e sportit, shikoni momentin kur mjekët i bëjnë masazh kardiak mesfushorit Kristian Eriksen

  Panorama
  439 views
 • 1:33

  Goli i Finlandës ndaj Danimarkës

  Panorama
  381 views
 • 0:23

  Momenti kur Eriksen pëson goditjen kardiake dhe rrëzohet në fushë

  Panorama
  755 views
 • 0:20

  Çfarë po ndodh?! Kristian Eriksen pa ndjenja në mes të fushës

  JOQ Albania
  8.9K views
 • 0:16

  Momenti kur Eriksen rrëzohet në fushë...

  Panorama
  28.9K views
 • 4:11

  Situatë kaotike, Eriksen humbet ndjenjat në fushë, mjekët i bëjnë masazh kardiak

  Panorama
  5.0K views
 • 2:18

  Eriksen humbet ndjenjat në fushë

  Panorama
  16.3K views
 • 0:56

  Hrdecki përplaset me shokun e skuadrës

  Panorama
  1.0K views
 • 0:20

  Tjeter mundesi e arte shenimi per Danimarkën

  Panorama
  314 views
 • 0:12

  Rasti i rrezikshëm i Danimarkës

  Panorama
  162 views
 • 0:33

  Goli i anuluar me VAR

  Panorama
  575 views