goli i juves

SYRI.net
1 views
Published on May 9, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:00

  “E ndërtuam për tre vite”- Arkitekti italian, Marko Kasamonti flet për stadiumin e ri në Shqipëri: Një model që do të funksiononte edhe në Itali

  Panorama
  85 views
 • 0:14

  augsburguu gafa

  Panorama
  205 views
 • 0:47

  E frikshme, çfarë ndodh me Tokën kur Dielli “vdes”

  NOA
  83 views
 • 0:33

  I zoti e braktisi, qeni nuk i ndahet dhe e ndjek nga pas

  NOA
  97 views
 • 1:00

  Goli i Abazajt

  Panorama
  808 views
 • 1:13

  Goli i Gavazajt

  Panorama
  654 views
 • 0:30

  Kamberi gol

  Panorama
  1.1K views
 • 1:22

  Goli i Shkurtaj

  Panorama
  1.3K views
 • 0:47

  Penallti për Kukësin

  Panorama
  421 views
 • 0:58

  Pritja spektakolare e Likës

  Panorama
  167 views
 • 0:17

  Pretendimi për penallti

  Panorama
  477 views
 • 0:53

  Tërmeti dëmtoi kolonat e pallatit 8-katësh në Tiranë, banori: S'ka ardhur askush, pronarët po riparojnë dëmet

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:10

  Rasti i arte i Halilit

  Panorama
  254 views
 • 0:07

  aleksander vuqiq

  InfoKosova
  214 views
 • 0:08

  Rasti i Shkurtajt

  Panorama
  336 views