E rëndë në Tiranë, makina përplas këmbësorin

JOQ Albania
8 views
Published on May 9, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:10

    Pas arrestit Fjolla Mornia poston video me te bijen

    News31
    82 views
  • 0:12

    fjolla morina pas arrestimit

    Panorama
    253 views
  • 0:16

    “E fërkon dhe e prek në …”- Juristja seksi publikon videon intime me partnerin

    Panorama
    426 views
  • 0:25

    Radhën e kishte Taulant Balla, dëgjohen sharje LIVE në komisionin e Integrimit: Dëgjo këtu ti p*derast m*ti!

    JOQ Albania
    5.1K views
  • 1:19

    Terrori në Elbasan/ I goditi makinën me shkelm, i riu tenton ta vrasë në mes të ditës

    JOQ Albania
    6.3K views
  • 0:10

    “Më duket vetja si nuse e ‘97”- Ajka i bën “make up” Bes Kallakut, kjo video do u shkrijë së qeshuri

    Panorama
    377 views
  • 0:42

    Kontrabandë, zbulohen fuçi dhe bidona me esencë nargjile, dy në pranga, dy të tjerë në kërkim

    NOA
    22 views
  • 0:11

    Me tualete në duar, Bes Kallaku tregon me video rezultatin e tualetit që i bën e bija

    NOA
    998 views
  • 0:9

    Reshjet e dendura gjatë natës, përmbytje të shumta në Lezhë

    NOA
    49 views
  • 3:03

    Pronari i makinës mbeti pa fjalë, pa kamerat e sigurisë dhe tha se makinën ia lëvizi fantazma

    NOA
    385 views
  • 0:08

    Të rinjtë shqiptarë mezi presin të ikin nga Shqipëria, denoncimi: I paguajnë mbi 600 euro kompanisë që të lë rrugëve

    JOQ Albania
    4.1K views
  • 0:30

    Zevendesimi me i shpejte ne histori

    Panorama
    2.2K views
  • 0:20

    Tentoi të vetëvritej në shtëpinë e vjehrrit, lihet në burg i riu fierak

    NOA
    45 views
  • 0:55

    Ndodh në Tiranë! 80-vjeçari filmohet krah partneres së tij shumë më të re se vetja

    JOQ Albania
    73.3K views