Boom

SYRI.net
0 views
Published on May 9, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:31

  Armë dhe kanabis drejt Malit të Zi, arrestohen dy vëllezër

  NOA
  2 views
 • 0:31

  Operacioni policor “GREÇA“, dy te arrestuar

  Panorama
  355 views
 • 0:26

  Arrestohet i riu, vodhi biçikletat e turistëve

  Panorama
  702 views
 • 0:20

  11 kile heroinë në gomën rezervë, e pëson keq 50-vjeçari në Durrës

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 5:07

  Para nga qielli

  Panorama
  695 views
 • 0:20

  Kapen 11 kg heroinë në Durrës

  NOA
  182 views
 • 0:22

  Jonida apo Besniku, kush pagoi më shumë për dasmën? Kështu përgjigjet çifti!

  JOQ Albania
  712 views
 • 0:07

  Bebe Rexha dhuron kërcim me tëpasme pranë 2 pilotëve në avion

  NOA
  391 views
 • 0:20

  eraistrefi

  InfoKosova
  17 views
 • 0:28

  Roshi shënon në Rusi por nuk shmang dot humbjen e skuadrës së tij

  NOA
  87 views
 • 0:07

  Bebe Rexha bën "twerk" në aeroplan, çuditen pilotët

  InfoKosova
  143 views
 • 0:26

  Tiranë/ Gruaja ndjek me makinë dhe përplas të riun, më pas e godet me shkelm (Video)

  NOA
  3.0K views
 • 0:05

  adelina

  InfoKosova
  42 views
 • 0:22

  Gol roshi

  Panorama
  1.6K views
 • 0:15

  Van Dajk

  Panorama
  527 views