Deklarata e plotë e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj – 9 Maj 2018

NOA
0 views
Published on May 9, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:10

  Nje person vjedh qenin

  JOQ Albania
  66 views
 • 7:29

  Koleksionisti akuza Rames per grabitjen e ikonave

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:13

  Ndertimi i HECeve ne Valbone

  JOQ Albania
  142 views
 • 0:03

  Makina përplas këmbësorin, i lënduari në gjendje të rëndë në spital

  JOQ Albania
  966 views
 • 0:20

  goli i barazimit

  Panorama
  401 views
 • 0:13

  LEAO gol

  Panorama
  379 views
 • 0:13

  jarmolenko

  Panorama
  136 views
 • 0:9

  uillian goli i dyte

  Panorama
  138 views
 • 0:10

  antonio

  Panorama
  102 views
 • 0:07

  socek

  Panorama
  106 views
 • 0:07

  uillian

  Panorama
  86 views
 • 2:04

  Gazetares i ndodh e papritura teksa po raportonte ‘live’, dikush i afrohet me thikë dhe…

  NOA
  381 views
 • 0:01

  Françeska Jaçe në krahët e futbollistit të Tiranës, urimi për të

  NOA
  1.4K views
 • 0:15

  calhanoglu

  Panorama
  746 views