Eni Koci

Kosovarja
0 views
Published on May 9, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:15

  Shkatërrohet banda shqiptaro-italiane, sekuestrohen afro katër ton drogë

  JOQ Albania
  5 views
 • 0:50

  Punonjësja nuk pranoi t’i jepte pakon, vajza heq tangat mes postës dhe i vë në kokë

  JOQ Albania
  843 views
 • 0:19

  Messi nuk pyet për karantinë, turpëron keq shokët e ekipit në stërvitje

  JOQ Albania
  57 views
 • 0:39

  S’paska fund ‘shpirtligësia’ e Veliajt/ Publikohet videoja, policët e “Lali Erit” dhunojnë gruan që po shiste

  JOQ Albania
  25 views
 • 1:07

  Dalin pamjet e rënda, momenti kur e moshuara gjendet e djegur në banesë

  JOQ Albania
  7.1K views
 • 7:32

  Nxori lëpirëse në Parlamentit, Ralf Gjoni përjashtohet 10 ditë

  NOA
  50 views
 • 0:13

  Kanabis dhe armë, dy të arrestuar në Dibër, një tjetër në kërkim

  NOA
  3 views
 • 0:15

  Pamje të rralla/ Ariu dhe sorkadhja zbresin në kullotat e fshatit

  JOQ Albania
  4.8K views
 • 0:19

  Plagoset me thikë një djalë në Vlorë, dyshohet se e qëlloi e dashura

  NOA
  57 views
 • 1:15

  Gomari takohet me të zotin pas karantinës, kafsha qan si njeri

  NOA
  557 views
 • 10:08

  E frikshme, i arrestuari i prangosur vdes pasi polici amerikan i shtyp qafën me gju

  NOA
  2.2K views
 • 0:08

  Skena tronditëse/ Nëna vret djalin autik, e shtyn në kanal dhe ia mbath me vrap

  NOA
  1.3K views
 • 2:22

  Të shara e grushte në plazh pas karantinës

  NOA
  216 views
 • 0:06

  E lidh në fund të zetorit, burri tërheq zvarrë në rrugë gomarin e ngordhur

  JOQ Albania
  5.3K views