Gjesti i Tiago Silvës

SYRI.net
0 views
Published on May 9, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:36

  Rasti i Karraskos

  Panorama
  4 views
 • 0:12

  Pretendimi i Menie për penallti

  Panorama
  13 views
 • 0:21

  Lukaku ia dedikon golin e shenuar me fanellen e Belgjikes, mesfushorit Eriksen

  Panorama
  78 views
 • 0:17

  Goli i Munier

  Panorama
  44 views
 • 0:13

  Rasti i Lukakut

  Panorama
  83 views
 • 1:52

  Penalltia e humbur nga Danimarka

  Panorama
  337 views
 • 0:9

  Goli i Lukakut

  Panorama
  211 views
 • 0:20

  Incidenti që tronditi botën e sportit, shikoni momentin kur mjekët i bëjnë masazh kardiak mesfushorit Kristian Eriksen

  Panorama
  579 views
 • 1:33

  Goli i Finlandës ndaj Danimarkës

  Panorama
  488 views
 • 0:23

  Momenti kur Eriksen pëson goditjen kardiake dhe rrëzohet në fushë

  Panorama
  972 views
 • 0:20

  Çfarë po ndodh?! Kristian Eriksen pa ndjenja në mes të fushës

  JOQ Albania
  9.2K views
 • 0:16

  Momenti kur Eriksen rrëzohet në fushë...

  Panorama
  30.1K views
 • 4:11

  Situatë kaotike, Eriksen humbet ndjenjat në fushë, mjekët i bëjnë masazh kardiak

  Panorama
  5.1K views
 • 2:18

  Eriksen humbet ndjenjat në fushë

  Panorama
  16.7K views
 • 0:56

  Hrdecki përplaset me shokun e skuadrës

  Panorama
  1.1K views