gol cavani

SYRI.net
0 views
Published on May 8, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Qelloi me arme, arrestohet

  Panorama
  29 views
 • 0:15

  Qëllon me armë zjarri në ajër, i gjenden dy armë zjarri dhe një granatë

  NOA
  12 views
 • 0:10

  Dhurata Dora kërcen “beli dance” për fansat e saj

  InfoKosova
  7 views
 • 0:12

  Bebe Rexha me një vallëzim të nxehtë në pishinë

  InfoKosova
  23 views
 • 0:15

  Kryeministri këndon

  InfoKosova
  61 views
 • 0:19

  Gjatë transmetimit LIVE, dikush nga kolegët lëshon video pornografike, prezantuesja e lajmeve të BBC-së nuk ia ‘shkoqë’ sytë!

  InfoKosova
  441 views
 • 0:06

  Luana Vjollca veture

  InfoKosova
  126 views
 • 1:07

  Michael Jackson është gjallë?! Merr pjesë në ceremoninë e diplomimit të djalit të tij

  NOA
  1.4K views
 • 0:07

  Filmohet zogu i çuditshëm ngjan si korb po edhe si gorillë

  InfoKosova
  165 views
 • 0:44

  Sarri u largua te Juventusi, Chelsea zgjedh trajnerin e ri

  JOQ Albania
  57 views
 • 1:10

  Kur Guardiola ndikon edhe te fëmijët, ja loja perfekte që bën Manchester City U12

  JOQ Albania
  739 views
 • 0:18

  Elvana Gjata më ‘seksi’ se asnjëherë më parë për klipin e ri

  InfoKosova
  281 views
 • 0:53

  Ndocaj publikon videon: Pjerin ndreu kërcënon qytetarët me jetë

  NOA
  1.1K views
 • 1:14

  Tregjet mirëpresin rezultatin në Stamboll - Lira dhe tregjet e kapitalit rriten menjëherë pas lajmërimit

  Scan Televizion
  10 views
 • 1:04

  SHBA nis sulme kibernetike - Irani: Ata u përpoqën, por dështuan!

  Scan Televizion
  2 views