Young woman ‘attacked with acid’ on a London bus outside Brixton station

SYRI.net
0 views
Published on May 8, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:25

  Tjetërsohet Rana e Hedhun, qytetari: Makabër! Po priten pishat e po gërmojnë tokën për pallate

  JOQ Albania
  0 views
 • 3:01

  Shpërthen bombola e gazit, dalin pamjet nga banesa e shkrumbuar

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:43

  Videoja që i ka habitur të gjithë! Gruaja i bie violinës gjatë operacionit në tru

  NOA
  23 views
 • 0:18

  Taksat e larta/ Fermerët paralizojnë qytetin, zbarkojnë me 747 traktorë dhe bllokojnë rrugët

  JOQ Albania
  999 views
 • 1:20

  Makina përplaset me pemën, plagoset rëndë drejtuesi. Policia jep detajet

  Panorama
  50 views
 • 1:41

  Basha u premton kuksianëve: Ditën e parë si kryeministër do të heqë taksën në Rrugën e Kombit

  JOQ Albania
  227 views
 • 0:11

  Të frikësuar nga koronavirus, pasagjerët udhëtojnë të veshur me qese plastike

  NOA
  173 views
 • 0:41

  “Po na q*het nëna këtu”, motivimi i veçantë që bëjnë lojtarët e Flamurtarit në dhomat e zhveshjes

  JOQ Albania
  643 views
 • 0:18

  Hipin me motorr në tren, panik mes pasagjerëve

  NOA
  102 views
 • 2:9

  Rama premtoi se s’do të ishin vetëm/ Të prekurit nga tërmeti hidhen në rrugë: Kemi fjetur jashtë

  JOQ Albania
  44 views
 • 0:32

  “Takim” shumë i afërt, peshkaqeni kafshon varkën

  NOA
  255 views
 • 0:15

  Haland si Bolt, sprint i frikshëm në ndeshjen ndaj PSG-së

  JOQ Albania
  4.4K views
 • 0:05

  Bëri pasim si Ronaldinho, plas gallata në rrjetet sociale me lojtarin e Interit

  JOQ Albania
  3.9K views
 • 0:12

  Ndodh aksidenti i dytë në të njëjtin vend në Institut, pas 15-vjeçares plagoset edhe një 11-vjeçar

  JOQ Albania
  92 views
 • 1:24

  Pamje rrëqethëse nga Shkodra, i moshuari lyp para për bukën e gojës

  JOQ Albania
  1.8K views