Korabi Xeni

Kosovarja
0 views
Published on May 8, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Vrasja e 71-vjeçarit në Elbasan, si i priti gazetarët gruaja e tij

  NOA
  108 views
 • 0:9

  Sulmohen me thike disa persona prane zyrave te Charlie Hedbo

  News31
  0 views
 • 1:41

  I akuzuari për trafik droge arratise nga salla e gjyqit, tre policë nuk e kapën dot

  NOA
  2 views
 • 0:20

  Stuhia rrezon pemet ne shtepine e Milanit, skuadra braktis stervitjen

  Panorama
  280 views
 • 1:51

  Tensione në Vlorë/ Përmbaruesi shkon të nxjerrë banorët nga shtëpia ende pa u marrë vendimi i gjykatës

  JOQ Albania
  223 views
 • 0:43

  Terrorizoi Elbasanin/ Pamjet kur Lefter Zhidru kërcënonte një banor të lagjes, i ngrinte gishtin tregues

  JOQ Albania
  2.5K views
 • 0:42

  Shtëpi si shesh lufte/ Dalin pamjet nga banesa e Lefter Zhidrut në Elbasan, muret dhe dera shoshë nga plumbat

  JOQ Albania
  12.5K views
 • 0:06

  Fjoralba zbulon me këtë video dhuratën më të bukur që ka marrë, por nga kush?

  Panorama
  89 views
 • 0:35

  Lilla, macja që pret para supermarketit të zonjën që nuk jeton më

  NOA
  31 views
 • 2:00

  “Pse ke veshur fund të shkurtër?”/ Tre të rinj gjuajnë me grusht në fytyrë studenten 22-vjeçare

  JOQ Albania
  3.6K views
 • 1:00

  Lëvizte i armatosur në makinë me një tjetër, të dy në pranga

  NOA
  497 views
 • 1:28

  "Do më jepni llogari..."/ Ish-gruaja e Lefter Zhidrut ulërima ndaj medias: Ku ishit dje, pse erdhët sot?

  JOQ Albania
  12.8K views
 • 0:11

  Enca tregon se si po i kalon ditët e vështira pas aksidentit: Më mungon vetja ime

  Panorama
  14 views
 • 0:14

  Enca mesazh për të gjithë ata që po kalojnë një periudhë të vështirë

  Panorama
  19 views