Bresher ne Tirane

SYRI.net
0 views
Published on May 8, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:36

  Rasti i Karraskos

  Panorama
  27 views
 • 0:12

  Pretendimi i Menie për penallti

  Panorama
  29 views
 • 0:21

  Lukaku ia dedikon golin e shenuar me fanellen e Belgjikes, mesfushorit Eriksen

  Panorama
  353 views
 • 0:17

  Goli i Munier

  Panorama
  83 views
 • 0:13

  Rasti i Lukakut

  Panorama
  109 views
 • 1:52

  Penalltia e humbur nga Danimarka

  Panorama
  459 views
 • 0:9

  Goli i Lukakut

  Panorama
  268 views
 • 0:20

  Incidenti që tronditi botën e sportit, shikoni momentin kur mjekët i bëjnë masazh kardiak mesfushorit Kristian Eriksen

  Panorama
  820 views
 • 1:33

  Goli i Finlandës ndaj Danimarkës

  Panorama
  638 views
 • 0:23

  Momenti kur Eriksen pëson goditjen kardiake dhe rrëzohet në fushë

  Panorama
  1.5K views
 • 0:20

  Çfarë po ndodh?! Kristian Eriksen pa ndjenja në mes të fushës

  JOQ Albania
  9.8K views
 • 0:16

  Momenti kur Eriksen rrëzohet në fushë...

  Panorama
  32.7K views
 • 4:11

  Situatë kaotike, Eriksen humbet ndjenjat në fushë, mjekët i bëjnë masazh kardiak

  Panorama
  5.5K views
 • 2:18

  Eriksen humbet ndjenjat në fushë

  Panorama
  17.7K views
 • 0:56

  Hrdecki përplaset me shokun e skuadrës

  Panorama
  1.1K views