Ronaldo

SYRI.net
2 views
Published on May 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:14

  “Bumi” i privatizimeve në bregdet - Në një vit shiten rreth 300 prona shtetërore në Durrës, Vlorë e Sarandë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:47

  “Pakti për Universitetin” drejt realizimit - Rama: Plotësohet një tjetër pikë, karta e studentit me 40 shërbime

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:15

  Beethoven në Parlamentin Europian - Peterle luan “Ode to Joy” dhe kërkon një Europë të bashkuar

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:22

  “Sherr” mes populistëve në Itali - Di Maio: Liga po hedh poshtë Qeverinë me skandale të korrupsionit!

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:11

  SHBA fiton betejë kundër Kinës - OBT: Përdorimi i kuotave të importit nga Kina, bie ndesh me rregullat

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:11

  Raporti i Mueller godet Trump - Nuk detyron shkarkimin, por jep detaje të lidhjeve me Rusinë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:20

  Femrat në krye të politikave monetare - Shqipëria është e treta në botë për barazinë gjinore në bankën qendrore

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:06

  A ishte Holanda një paralajmërim? - Diskutimi në “Argument”, Vodo: Shanset që të rikthehen vizat janë zero

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:16

  ISHTI gjobit 23 subjekte - 4.5 mln lekë për 3-mujorin, nuk “kursen” as OSHEE-në dhe Bankers Petroleum

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:29

  IKMT shemb me shpërthim të kontrolluar ndërtesën 5 katëshe

  NOA
  103 views
 • 0:29

  IKMT shemb me 10 kg eksploziv ndërtesën 5 katëshe

  NOA
  2 views
 • 2:9

  Sëmundjet e patransmetueshme, Raporti: Ulet vdekshmëria në 13% për sëmundjet kardiovaskulare

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:25

  Si e gjeti policia çiftin belg që rrezikoi jetën në Llogara

  NOA
  0 views
 • 0:54

  Luan Rama tallet me Rudina Hajdarin, i nxjerr videon dhe kërkon ndihmë:

  NOA
  418 views
 • 0:25

  Dy turistët e humbur në Llogara, policia jep informacion dhe nxjerr pamjet

  NOA
  59 views