Goli i Chelsea

SYRI.net
0 views
Published on May 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:06

  Basha ne Te Paekspozuarit

  Panorama
  8 views
 • 0:29

  Pogba dhe Murinjo

  Panorama
  13 views
 • 2:14

  Vajza 7-vjeçare që bëri për vete Amerikën dhe Ibrahimovic me performancën e saj

  NOA
  105 views
 • 0:25

  Në Tiranë për të prodhuar drogë sintetike, si u arrestuan dy amerikanë

  NOA
  28 views
 • 0:25

  Arrestimi i dy amerikaneve ne Tirane

  Panorama
  223 views
 • 0:07

  ENCA “Meet my alter ego in 2 days , she’s even badder than Enca 🔥”

  NOA
  152 views
 • 0:05

  Moderatorja shqiptare kërkon publikisht rritje rroge, ja arsyeja

  Panorama
  109 views
 • 2:23

  Deklarata për mediat e punëtorëve

  Jeta osh qef
  96 views
 • 0:40

  Prononcimi i nje punëtori

  Jeta osh qef
  114 views
 • 1:34

  Punetoret e Bypassit te Fier-Vlore kerkojne parate e tyre

  Jeta osh qef
  31 views
 • 2:56

  U aktivizua dje me Manchester City-n, shqiptari bën “krenar” Guardiolën me performancën e tij

  Jeta osh qef
  230 views
 • 0:30

  Grabitje me armë në Itali, në pranga dy shqiptarë/ Pamjet

  NOA
  103 views
 • 0:02

  Gafa e Vasilika Hysit

  Jeta osh qef
  4.0K views
 • 0:41

  Studentja u hedh ujë me zbardhues meshkujve që “i hapin këmbët” në ambientet publike

  InfoKosova
  361 views
 • 0:43

  Me 300 km/h, i riu me "Audi" i vë flakën rrugëve të Tiranës

  Jeta osh qef
  10.0K views