I burgosur dhe kamarier, një shqiptar në burgun e Milanos

NOA
0 views
Published on May 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:23

  Protesta, veze drejt kryeministrise

  Panorama
  33 views
 • 0:16

  Studentet bllokojne rrugen, vijon protesta

  Panorama
  41 views
 • 0:21

  Protesta, studentet bllokojne rrugen

  Panorama
  49 views
 • 2:51

  Trajneri serb

  Panorama
  173 views
 • 7:04

  Rama per per pergjysmimin e tarifave te studentimi

  Panorama
  71 views
 • 2:49

  Rama: Studentet nuk dine cfare duan, mund edhe te mos negocioja me ju e t'ju lija ne rruge.

  Panorama
  47 views
 • 0:19

  Akset me dëborë, policia nxjerr pamjet dhe bën një apel

  NOA
  31 views
 • 2:08

  Taksa kosovare për Serbinë - Eksportet e Shqipërisë në Kosovë u rritën me 35%

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:12

  Kushtetuesja boshatiset tërësisht -Apeli shkarkon Bashkim Dedjan

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:38

  Apel për plotësimin e kërkesave, Meta: Të gjitha institucionet, të reflektojnë me përgjegjshmëri

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:24

  Festimi ne Greqi

  Panorama
  494 views
 • 3:31

  Deputetët tërhiqen zvarrë nga ndërtesa e televizionit

  NOA
  195 views
 • 4:46

  Pragfesta, ja si duket Puka e zbukuruar nga dritat shumëngjyrëshe dhe dëbora

  NOA
  166 views
 • 0:46

  Kamza natën

  Zjarr TV
  133 views
 • 0:56

  Sot u tregon studentëve dialogun, por ja çfarë thoshte Noizy në 2014

  JOQ Albania
  715 views