Nuhiu tripletë në Angli

SYRI.net
1 views
Published on May 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:35

  E tmerrshme! Po luante me qenin, vogëlushi në vend të shkopit kap një gjarpër të madh

  JOQ Albania
  18 views
 • 0:37

  Plas në Beograd! Protestuesit u futën në Parlament, vezë e kanoçe kundër masave të Vuçiç

  JOQ Albania
  2 views
 • 0:03

  “Qepeni gojën”, momenti kur Ibrahimovic shfryn ndaj stolit të Juventusit

  JOQ Albania
  95 views
 • 0:21

  Denoncimi: Policia e Beratit mbyll lokalet pa asnjë vendim, 'karantinon' qytetarët

  JOQ Albania
  363 views
 • 0:35

  Aksident i trefishtë! Makinat bëhen copash, dëshmitari: Ka të lënduar

  JOQ Albania
  589 views
 • 0:04

  REBIC GOL

  Panorama
  2.6K views
 • 0:07

  Kjo është mënyra e gabuar siç shumë prej njerëzve në botë e vendosin maskën

  Panorama
  76 views
 • 0:04

  Futeni maskën në një qese plastike dhe izolojeni atë.

  Panorama
  42 views
 • 0:01

  Kapeni maskën në llastiqet pas veshëve dhe hiqeni me kujdes para

  Panorama
  53 views
 • 0:06

  Vendoseni maskën duke e mbajtur tek llastiqet që vihen pas veshëve.

  Panorama
  81 views
 • 0:03

  Larja e duarve

  Panorama
  153 views
 • 0:06

  leao gol

  Panorama
  3.2K views
 • 0:10

  KESI GOL

  Panorama
  2.8K views
 • 0:17

  ibra gol

  Panorama
  2.6K views
 • 3:08

  Burri tenton të vetëmbytet në liqenin e Tiranës, shpëtohet mrekullisht nga tre të rinjtë

  JOQ Albania
  1.1K views