gol vllaznia

SYRI.net
0 views
Published on May 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Shqiptari sheh skenën e frikshme, i sëmuri në barrelë i kalon para syve

  JOQ Albania
  2.8K views
 • 0:25

  "Zhduku nga këtu, kinez m*ti"/ Kërcet grushti në supermarket, koronavirusi fut në sherr italianin me filipinasin

  JOQ Albania
  16.1K views
 • 0:10

  Gazetari italian e pyet për koronavirusin, shqiptari jep përgjigjen epike

  JOQ Albania
  14.4K views
 • 0:21

  Frika nga koronavirusi, italianët "pushtojnë" supermarketet dhe boshatisin gjithçka

  JOQ Albania
  3.4K views
 • 0:32

  “Le të q* moj, të bëjnë ç’të duan” Shqiptari shpërthen kur e pyesin për martesat gay (VIDEO)

  In7.tv
  72 views
 • 0:08

  Pamje shokuese/ Gruaja dhunohet në mes të ditës në Durrës: E kishte futur të shkretën në qoshe e vetëm e godiste

  JOQ Albania
  20.1K views
 • 0:57

  Dy premtimet e pambajtura të Ramës.

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 0:28

  Video epike! Makina pas tij bie në kanal, shqiptari nuk e prish terezinë

  JOQ Albania
  11.8K views
 • 0:13

  I fiksuar pas Sheridanëve, burri bën kërdinë në marketin në Don Bosko

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 0:13

  Vjedhja ne supermarket.

  JOQ Albania
  4 views
 • 0:28

  Video epike! Makina pas tij bie në kanal, shqiptari nuk e prish terezinë

  JOQ Albania
  3 views
 • 0:47

  Donte të provonte se Toka është e sheshtë, çmenduria që i mori jetën

  NOA
  2.8K views
 • 0:17

  Kryeministrin e trembin dhe fëmijët, bodigardi i Ramës ‘flak’ për leckash djaloshin që i afrohet

  JOQ Albania
  14.8K views
 • 0:17

  Bodyguard-i i Ramës

  JOQ Albania
  8 views