hila gol

Panorama
0 views
Published on May 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:44

  Goli i Sadikut i anuluar nga VAR

  Panorama
  966 views
 • 0:43

  Goli i Merveil

  Panorama
  265 views
 • 0:21

  Pamje tronditëse/ E kap prej veshi e i shkund kokën, mësuesi dhunon pa pikë turpi nxënësin

  JOQ Albania
  9.2K views
 • 3:25

  Shkon në televizion dhe rrëfen live: Kam vrarë të dashurën

  NOA
  87 views
 • 0:34

  Batha akullore

  Panorama
  1.4K views
 • 0:53

  Pengmarrja në Kamzë/ Gjithçka u filmua nga kamerat, autorët dhe pengu u zhdukën në Fushë-Krujë

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 0:53

  Rrëmbimi në Kamëz u filmua nga kamerat, autorët dhe pengu u zhdukën në Fushë Krujë

  NOA
  261 views
 • 1:20

  Përdhunon dhe vret vajzën 6 vjeç, pedofilin e kapin dhe e djegin të gjallë

  NOA
  1.1K views
 • 0:27

  Policia e Lleshit shpalos talentin në vozitje, patrulla ecën 500 metra "indietro" në mes të Tiranës

  JOQ Albania
  845 views
 • 0:15

  Arbitri bën të fortin gjatë ndeshjes, nxjerr armën për të qetësuar tifozët

  JOQ Albania
  964 views
 • 1:31

  Fëmija 2 vjeç gjeti vdekjen mes flakëve, si ndodhi ngjarja tragjike në Kurbin

  NOA
  26 views
 • 28:15

  Veliajt s'i del e keqja me Teatrin dhe banorët e Unazës, i përmend edhe në takimin me banorët e prekur nga tërmeti

  JOQ Albania
  41 views
 • 2:11

  Trafik kokaine dhe heroine, kush është shkodrani i arrestuar dhe 14 të tjerët/ Emrat

  NOA
  46 views
 • 5:17

  Kitara krijohet me 107 iPhone, është unike në botë

  NOA
  18 views
 • 0:05

  Kush autoshkollë ia ka dhënë patentat?/ Policia e Lleshit nuk pyet, ecën "për qejf" në korsinë e autobusëve

  JOQ Albania
  524 views