Genta e BB

SYRI.net
22 views
Published on May 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:16

  Talenti kosovar mahnit Gjermaninë, shënon një super gol me Bayernin e Mynihut

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:29

  Reagimi epik i Simeones kur pa Griezmmannin të futej në fushë në sekondat e fundit të ndeshjes

  JOQ Albania
  4 views
 • 0:45

  Evidenca e Parë e Fokës së Mesdheut në Sarandë

  JOQ Albania
  130 views
 • 0:10

  Nje person vjedh qenin

  JOQ Albania
  358 views
 • 7:29

  Koleksionisti akuza Rames per grabitjen e ikonave

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:13

  Ndertimi i HECeve ne Valbone

  JOQ Albania
  146 views
 • 0:03

  Makina përplas këmbësorin, i lënduari në gjendje të rëndë në spital

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 0:20

  goli i barazimit

  Panorama
  403 views
 • 0:13

  LEAO gol

  Panorama
  382 views
 • 0:13

  jarmolenko

  Panorama
  139 views
 • 0:9

  uillian goli i dyte

  Panorama
  141 views
 • 0:10

  antonio

  Panorama
  102 views
 • 0:07

  socek

  Panorama
  107 views
 • 0:07

  uillian

  Panorama
  86 views
 • 2:04

  Gazetares i ndodh e papritura teksa po raportonte ‘live’, dikush i afrohet me thikë dhe…

  NOA
  408 views