Gol në ndeshjen Milan – Verona

InfoKosova
0 views
Published on May 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:17

  Drama e përditshme e 8 fëmijëve shqiptarë: Bëjmë dy orë rrugë në këmbë, ose presim të na marrin makinat e rastit

  JOQ Albania
  31 views
 • 0:24

  150 kërcimtarë në skenë, Andi Mura sjell performancën më të rrallë që keni parë

  JOQ Albania
  246 views
 • 0:14

  Shkon për të grabitur banesën, "skifteri" amator bën veprimin epik

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:17

  Sommer Ray vallezimi

  InfoKosova
  5 views
 • 0:38

  Virale/ E ëma nuk e puthi para se të shkonte në punë, reagimi epik i vogëlushit bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  9.7K views
 • 1:00

  Aksident i frikshëm me dy viktima, makina fluturon dhe hyn në katin e dytë të pallatit

  NOA
  230 views
 • 0:37

  Vrau të dashurën në shtëpi, filmohet duke hedhur pjesët e trupit në lumë

  NOA
  103 views
 • 1:20

  Perleshja e tifozeve ne Brazil

  Panorama
  433 views
 • 0:12

  Teknika për të qëruar ananasin me duar, pa çuar asgjë dëm nga fruti

  NOA
  99 views
 • 1:52

  Emerimi i anetareve te Gjykates Kushtetuese

  Panorama
  0 views
 • 2:10

  Festat po afrojnë, bëjeni më të bukur dekorin e shtëpisë suaj

  NOA
  8 views
 • 4:13

  Detyrohet të filmojë fëmijën në momentet e krizës, për të bindur mjekët ta kurojnë

  NOA
  46 views
 • 0:29

  Përkëdheljet mes leopardit dhe qenit, miqësia e papritur në kopshtin zoologjik

  NOA
  66 views