Sa meshkuj duhet të ketë kaluar nje femër qe të quhet "Kurvë"? (Vox-Pop)

Zjarr TV
16 views
Published on May 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:23

  Dinamo provokon Partizanin

  Panorama
  28 views
 • 0:22

  Goli i dytë i Laçit

  Panorama
  691 views
 • 1:17

  Rasti i Gadit

  Panorama
  297 views
 • 0:36

  Rasti i Gadit

  Panorama
  150 views
 • 0:30

  Kacafytja e Telushit me Elvi Berishën

  Panorama
  705 views
 • 1:31

  Momentet e tensionit në fushë

  Panorama
  357 views
 • 1:08

  Pretendimi për penallti i Egnatias

  Panorama
  287 views
 • 0:14

  Goli i Zarubices kundër Kukësit

  Panorama
  423 views
 • 0:16

  Gjuajtja e Uerdi Mares

  Panorama
  138 views
 • 0:44

  Shtylla e Regi Lushkjas

  Panorama
  117 views
 • 0:54

  Goli i Edi Bashës ndaj Lacit

  Panorama
  453 views
 • 0:37

  Rasti i humbur nga Bismark

  Panorama
  144 views
 • 0:28

  Rasti i artë i Taipit

  Panorama
  137 views
 • 1:12

  dueli i Mensah dhe Kacbufi

  Panorama
  100 views
 • 0:9

  Tentativa e rrezikshme e Guindos

  Panorama
  88 views